Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

2 yıl önce Luffy vuramadığı için Smoker ağzına ağzına vuruyordu. Enel’ i Croc’un yenmiş adam vurabilse Smoker’i tenekeye çevirir.

Şu an mesela Luffy resmen dalga geçer Smoker ile.
Mantıken bakarsak evet. Ancak, One Piece'te işler böyle olmuyor işte bro. Bunu sen de biliyorsun.

Smoker tekrar gözüktüğünde, E. Oda'nın kendisi için düşündüğü rol neyse ona göre olur gücü.

Çaylak Luffy'e yenilen Croco reyizin Marineford'ta ortalığın tozunu attırması gibi düşün.

Luffy için Garp olabilecek tek kişi "eger olursa" Lucci'dir gerisi hikaye. Smoker ileride Nami'nin rakibi anca olur. Coby ise Carrot'un rakibi olur.

Luffy için Garp olabilecek tek kişi "eger olursa" Lucci'dir gerisi hikaye. Smoker ileride Nami'nin rakibi anca olur. Coby ise Carrot'un rakibi olur.
Garp kötü bir adam değil. Lucci kötü bir adam. Ve evet Smoker iyi bir insan.

Üstelik Luffy'e yenilmiş bir adam artık onun rakibi değildir. Luffy artık Lucci'ye bir-iki beden büyük gelir.

Luffy kesinlikle Katakuri seviyesinde olmasa da artık komutanlar ile iyi kötü birebir dövüşecek seviyede. Lucci'nin Katakuri karşısında Luffy'den daha iyi dayanabileceğini hiç sanmıyorum.

Yeri gelmişken; Luffy ne zaman bir yonkou ile dövüşecek seviyeye gelir derseniz, net bir şekilde Yonko'lardan önce gelen rakipleri ezip geçmeyi başardığı zaman.

Luffy şimdiki haliyle serinin başına göndersek, Arlong savaşı ne kadar sürer sence? Yani G4'e bile gerek kalmaz... Veya Don Krieg?.. Hatta Crocodile... Artık haki kullanmayı bildiği için G4 modundaki Luffy, Crocodile ile çölde ilk karşılaştığı yerde eğer bir aptallık yapmazsa dövüşü orada kazanır.

Luffy için nasıl ki o zamanlarda karşısına çıkan isimleri net şekilde artık ezer geçer diyebiliyorsak, yonkou komutanları adına da aynı şeyi söyleyebilmemiz lazım. İşte o zaman Luffy bir yonkou ile birebir dövüşecek seviyeye gelmiş demektir.

Sen bana Kid vs Luffy dövüşünde Luffy %100 kazanır diyebilir misin mesela şuan?

Son düzenleme:
Garp kötü bir adam değil. Lucci kötü bir adam. Ve evet Smoker iyi bir insan.

Üstelik Luffy'e yenilmiş bir adam artık onun rakibi değildir. Luffy artık Lucci'ye bir-iki beden büyük gelir.

Luffy kesinlikle Katakuri seviyesinde olmasa da artık komutanlar ile iyi kötü birebir dövüşecek seviyede. Lucci'nin Katakuri karşısında Luffy'den daha iyi dayanabileceğini hiç sanmıyorum.

Yeri gelmişken; Luffy ne zaman bir yonkou ile dövüşecek seviyeye gelir derseniz, net bir şekilde Yonko'lardan önce gelen rakipleri ezip geçmeyi başardığı zaman.

Luffy şimdiki haliyle serinin başına göndersek, Arlong savaşı ne kadar sürer sence? Yani G4'e bile gerek kalmaz... Veya Don Krieg?.. Hatta Crocodile... Artık haki kullanmayı bildiği için G4 modundaki Luffy, Crocodile ile çölde ilk karşılaştığı yerde eğer bir aptallık yapmazsa dövüşü orada kazanır.

Luffy için nasıl ki o zamanlarda karşısına çıkan isimleri net şekilde artık ezer geçer diyebiliyorsak, yonkou komutanları adına da aynı şeyi söyleyebilmemiz lazım. İşte o zaman Luffy bir yonkou ile birebir dövüşecek seviyeye gelmiş demektir.

Sen bana Kid vs Luffy dövüşünde Luffy %100 kazanır diyebilir misin mesela şuan?
Lucci olur demedim orada yanlış anlaşıldım herhalde. En büyük ihtimal o olur dedim. Şu anki güç seviyesini bilmiyoruz ama baya güçlenmiş bence. Kidd'in seviyesi hiç belli değil. Seviyesinin arttığına işaret eden hiç bir argüman yok. Ha artmış mıdır? Bence artmıştır. Luffy'ye rakip olacak kadar arttığını sanmıyorum. Bence Lucci Kidd aşağı yukarı aynı seviyededir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık