Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi

• Konbuyu başlatan cevr
  • Başlangıç tarihi

Luffynin annesi yaşıyor mu sizce?

• Kullanılan toplam oy
    312
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragonun ödülü açıklandı mı ki böyle bir şeyi savunuyorsun çözemedim :S
Dünya hükümetinin en çok istediği en çok aradığı adam diye açıklanmadı mı? Burdan en çok ödüle sahip kişi anlamı çıkıyor Ki bu açıklama yapıldığı zaman WB hayattaydı. Ödülü 5 milyarı geçen kişilerden çok daha fazla ödüle sahip olduğu ortada zaten.

Dünya hükümetinin en çok istediği en çok aradığı adam diye açıklanmadı mı? Burdan en çok ödüle sahip kişi anlamı çıkıyor Ki bu açıklama yapıldığı zaman WB hayattaydı. Ödülü 5 milyarı geçen kişilerden çok daha fazla ödüle sahip olduğu ortada zaten.
Roger hayatta değildi ona bakarsan. Beyazsakalın da unvanı dünyanın en güçlü adamı idi, Roger'dan güçlü müydü?

Roger hayatta değildi ona bakarsan. Beyazsakalın da unvanı dünyanın en güçlü adamı idi, Roger'dan güçlü müydü?
Roger onca bilgisine ve gücüne rağmen 5.5 milyar :beli: ediyordu. WB ise 5 milyar :beli: ediyordu ki WB ile Roger eşit güçte diye bir şey duyduğumu hatırlıyorum. Ve Aralarında 500 milyon :beli: farkı vardı. Dragonun en çok aranan istenilen suçlusu olduğu söylendiği için açıkçası 5 - 5.5 milyar :beli: arasında bir ödüle sahip değilde 5.5 milyar :beli: den fazla ödüle sahiptir bence.

Ben Dragon WB den güçlüdür demiyorum ama Dragonun ödülünün 5 milyarı geçmesi demek ya çok cok tehlikeli yenilmez biri yada birilerinin gerçekten canını sıkmış sonunda ödülü fazla fazla dayamışlar demektir. Bu yüzden bence Dragon im bağlantısı vardır. Aksi halde bu kadar çok ödül alması çok garip olurdu. Sonuçta dünyanın en güçlüsü degil olsa WB en güclü denmezdi ve kayıp yüzyıl gerçeklerini belkide bilmiyor sadece bir devrimci gibi. Görünüşte ise bir WB hiç etmiyor. Neden en çok aranan kişisi olduğunu sorgulamak gerek bence.:):)

Evet dragonun en çok aranan kişi olmasının sebebi bence kutsal bir hatunla birbirini sevmisler sonra dragon gitmiş kaçırmış hatunu. Aradan vakit geçmiş ama çok değil luffy olmuş hatunda geri dönmüş bunun duyulmasını istemediklerinden en çok aranan adam olmuş. Dragon da kutsallari indirmek istenesinin nedenlerinden biri de bu olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık