Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutsal Ejderler Güçlü mü?

luffy ne zorluk yaşadı denize açılana kadar? Ya da Teach? unutmayalım ki buggyde shanks ve teachle aynı dönemin adamı. adamların en çöpü koramiral diyorum. Çoğu yonkou ve ya daha güçlü olacak adamlar bu kadar yüksek bir güç genetik olmadan geçmiyor. BM'nin çocukluğunu da gördük hayvandı zaten.
Luffy Garp'dan eğitim aldı, kardeşleri ile yüzlerce dövüş attı, ormanda avcılık yaptı. Teach erken yaşta yetim kaldı, WB korsanlarına katıldı. Sen sadece 5-6 tane D. sayıyorsun. Bu evrende sadece bu kadar mı D. var kalanlar niye nam salmamış mesela Law D. ama annesi babası sıradan doktorlar. Güç OP'de eğitim, yaşanmışlıklar üzerinden şekilleniyor. Doflamingo güçlü kutsal ejder, Luffy'den tek yumruk yiyen kutsal ejder de mi güçlü o halde hayır tâbi ki. Güç konusu yaşadığın savaşlar, aldığın eğitim, koruma içgüdüsü falan bunlarla gelen bir şey OP evreninde.

Dragon en çok aranan kişi olmasinin nedeni, bana sadece kutsal ejderden çocuk yapması olarak geliyor. onun ödülünü başka hiçbir suç tatmin etmiyor bana göre
Dragon'u korsanlardan ve diğer suçlulardan ayıran şey adamın varlık amacı Dünya hükumetini yıkmak. Dolayısıyla ideolojik olarak da sıkıntı yaratan bir herif. Diğer suçlular düzeni değiştirmeye çalışmıyor Dragon gibi.

Bu evrende uygun şartlarda her karakter güçlü olabilir. Özellikle denizcilerin kurulduğu ilk yıllarda kutsal ejderlerde çok fazla güçlü isim vardır. Yine de bu durum kutsal ejderlerin çöpten ibaret olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bu gördüğümüz sümüklülerden başka asıl yıldız üyeleri vardır diye düşünüyorum. Misal Gorosei gibi. Gerçi Gorosei Carlos kadar değerli değil muhtemelen :d

Kutsal ejderlerde de hiyerarşi olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık