Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kurozumi Kanjuro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 38 30.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 86 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    124
Birincisi senin bu anlattığının kan davasından farkı ne?Sen şimdi çıkıp ogul bak bu senin bubanı öldürmiştir aha silah sende bunun oğluni öldir diyenlere laf etmezsin o halde.Ne güzel kafalar yaşıyorsunuz gerçekten ibretlik.
Kan davasından farkı, Kanjuro'nun o sırada akli durumu yerinde bile olmayan küçücük bir çocuk olması. Kolayca yönlendirilebilir. Bak oraya resim atmışım, okusaydın çeşke. Ölecek yer arıyordum diyorken karşısına kurtarıcı olarak Orochi çıkıyor.

Sen soruma cevap vermemişsin, şu durumda kim olsa farklı davranırdı? Onun yerinde olsan, öyle bir durumda seni kurtaran Orochi olsa sen ne yapardın?

Şu üslupla yazacaksan da bir daha yazma ayrıca. Esas sen neyin triplerine giriyorsun?

Ailesini Oden öldürmedi bu arkadaşın.Tam da o sebepten yaptıkları mantıksız zaten.Kimin intikamını kimden alıyor bu tip?
Ki adamın son anlarına kadar yanındaydı biliyordu Wano'yu açmak istediğini,wanodaki insanlar ölmesin diye oryantale özendiğini? Çok saçma bi hikayesi var bu arkadaşın soğanda cücükten yaşadığı olay yüzünden tüm hayatını alakasız bi tipe kinlenerek geçirmiş.Varlığı zarar
Siz galiba cidden Kanjuro'nun halini anlamıyorsunuz. Soğanda cücükten dediğin olay aklını kaybetme eşiğine getirmiş. Ailesi küçücük çocukken katledilmiş lan bu mu soğan olay?

Bu adamın mantıklı olması zaten beklenemez, Orochi tarafından yönlendiriliyor. Orochi kendisi için bir kurtarıcı, kahraman gibi bir şey. Üstte @Lucky Luke'ye sorduğumu sana da soruyorum. Sen olsan ne yapardın? İlk söylediğin direk yanlış zaten soyadı Kurozumi diye felan yapmıyor gayet haklı sebepleri var.

Oden Wano'yu açmak istiyormuş felan. Beyazsakal'la Roger'le sürtmekten fırsatı mı olmuş? Ha bir de dans etmiş, evet çok işe yaradı gerçekten. :(

Kan davasından farkı, Kanjuro'nun o sırada akli durumu yerinde bile olmayan küçücük bir çocuk olması. Kolayca yönlendirilebilir. Bak oraya resim atmışım, okusaydın çeşke. Ölecek yer arıyordum diyorken karşısına kurtarıcı olarak Orochi çıkıyor.

Sen soruma cevap vermemişsin, şu durumda kim olsa farklı davranırdı? Onun yerinde olsan, öyle bir durumda seni kurtaran Orochi olsa sen ne yapardın?

Şu üslupla yazacaksan da bir daha yazma ayrıca. Esas sen neyin triplerine giriyorsun?

Siz galiba cidden Kanjuro'nun halini anlamıyorsunuz. Soğanda cücükten dediğin olay aklını kaybetme eşiğine getirmiş. Ailesi küçücük çocukken katledilmiş lan bu mu soğan olay?

Bu adamın mantıklı olması zaten beklenemez, Orochi tarafından yönlendiriliyor. Orochi kendisi için bir kurtarıcı, kahraman gibi bir şey. Üstte @Lucky Luke'ye sorduğumu sana da soruyorum. Sen olsan ne yapardın? İlk söylediğin direk yanlış zaten soyadı Kurozumi diye felan yapmıyor gayet haklı sebepleri var.

Oden Wano'yu açmak istiyormuş felan. Beyazsakal'la Roger'le sürtmekten fırsatı mı olmuş? Ha bir de dans etmiş, evet çok işe yaradı gerçekten. :(
Ben olsam bi kurtarıcıma bakarım bi de rol yaptığım adama.Azcık kafam da çalışıyorsa iyiyi kötüyü ayırırım diye düşünüyorum

Yazmaya gerek yok zaten şerefsiz öven birisine laf anlatmaya gerek yok.Dersin iyi karakterdi falan filan adamlarım.Yok adammış bilmemneymiş.Ailesini oden mi öldürmüş yok kınlar mı öldürmüş yok birlikte yediğin içtiğin iyi vakit geçirdiğin sana karşılıksız kucak açmış insanlara siz benim ailemi öldürdünüz deyip onu kendi çıkarına kullanan birine köpek olcak sonra bide adam olcak he?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık