Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay, eski toprakIar turIamış.
Gerçi sen en çömezimiz oluyorsun @Kaizokou Gari :artiz:
Senin beni bilmen, gereken hürmeti göstermen gerekiyor. Ama görünüşe göre unutmuşsun. Eski Sensei'n olarak sana kendimi hatırlatmam ve son bir ders vermem gerekecek sanırım.:D

Ama oynamayalı kendini çok geliştirdiğini göz ardı edemem. Bloodraven'i yenmek herkesin harcı değil.

Seni de tebrik ederim genç dostum güzel maçlar çıkardın. @Sakata Gintoki :good:
Sağol.Takım ortalama üstü sayılırdı benim ama ligdeki en tecrübeli menajerlerden birine denk geldim.

Senin beni bilmen, gereken hürmeti göstermen gerekiyor. Ama görünüşe göre unutmuşsun. Eski Sensei'n olarak sana kendimi hatırlatmam ve son bir ders vermem gerekecek sanırım.:D

Ama oynamayalı kendini çok geliştirdiğini göz ardı edemem. Bloodraven'i yenmek herkesin harcı değil.

@GeorgeRMartin gibi şans kurası çekip kolay turlayamıyoruz ki biz.
Bak Bayern geldi geçtik şimdi e PSG geldi. @GeorgeRMartin balı diye bir şey var...

İlla antreman kampıyla yenilmek istiyorsun dmek. Tamamdır
En son bunlar @Lynfield diyordu sonu pek hayırlı olmadı... :ehe:

Dikkat dürbünlünün gazabına uğrama... :a:
@Sir Crocodile öğrenecek çok şeyin var will of d den
Biz kolay kuralardan gelmedik kardeşim.
Bayern'i geçip geldik, şimdi de PSG var. Öğrenilecek ve öğretilecek bir şey varsa o durumda ben öğreten olurum her zaman. :a::rolleyes:

Sen bıraktığında nasılsam hala öyleyim ben de pek oynamadım ben seni bilirim hürmette kusur etmem seninle karşılaşmak saygısızlık olur diye istifa et dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık