Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Ödüllü CL Fantezi Ligi Turnuvası

Haaaland eşeği- Kerem ve Wirtz üçüne de kaptanlık basılabilir. Kerem her maç bir tane tiklatiyor ama birde kalıyor. Haaaland 5 gol de atabilir ayağına top da değmeye de bilir tarihin en overrated topçusu.
Eşşek değilse bu maçta patlama yapar herhalde. Lige çok iyi başlamıştı ama Cl'de mala bağladı Haaland. Wirtz kaptanlık verdim bir kez 36 puanı cebe attım ama Leverkusenin işi de belli olmuyor. Her topçusu ayrı parlama yapıyor maçta.

Son düzenleme:
Eşşek değilse bu maçta patlama yapar herhalde. Lige çok iyi başlamıştı ama Cl'de mala bağladı. Wirtz kaptanlık verdim bir kez 36 puanı cebe attım ama Leverkusenin işi de belli olmuyor. Her topçusu ayrı parlama yapıyor maçta.

Limitless jokeri boşa gitmesin diye her olasılığı düşünürken, gece birde analiz işini iyice abartıp mentali yakarkene kameraya yansıyan görüntülerim:

Teşekkür ederim cevaplar için. Atalanta celtice çok gol atacak lookman bir şekilde tıklatir gibi hissediyorum ama hoca durumundan dolayı güven olmuyor. Bastoniye de inter zırta pirta rotasyon yaptığı için young boysdan gol yiyebilir diye güvenemiyorum. Fodeni her türlü oynatırım gibi.

Haaaland eşeği- Kerem ve Wirtz üçüne de kaptanlık basılabilir. Kerem her maç bir tane tiklatiyor ama birde kalıyor. Haaaland 5 gol de atabilir ayağına top da değmeye de bilir tarihin en overrated topçusu.
Bu arada @kaos doğru söylüyor, fikrim değişti. Foden ve lookman'ı oynatırım. Lookman'ı almayacaksın gidip 2 3 gol atacak fena pişman olacaksın, böyle bir ihtimal var. Lookman risk ama alınması gereken bir risk. Bende kadro konusunda baya kitlendim, kara kara düşünüyorum bir şeyler yapacağım.

Bugün oynayan oyuncularım fos çıktığı için kimi sokayım kimi çıkarayım düşünmek zorunda değilim. Kaptanlığı da Schlotenberg'e vermiştim onu da gönül rahatlığıyla değiştiririm artık.:gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık