Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Ödüllü CL Fantezi Ligi Turnuvası

@kaos hocam sen çok futboldan anlayan birine benziyorsun. Elimde üç topçu var yarın için sadece ikisini kadroya alabilirim biri mecbur yedek kalacak. Topçular:

Foden
Lookman
Bastoni

Sence hangi ikiliyi tercih etmeliyim?

@Feitan @F. mlm X v. Siz de bakın bu haftalık üçlü ittifak oluşturduk malum...

@kaos hocam sen çok futboldan anlayan birine benziyorsun. Elimde üç topçu var yarın için sadece ikisini kadroya alabilirim biri mecbur yedek kalacak. Topçular:

Foden
Lookman
Bastoni

Ben normalde Lookman'ı alıcaktım internette hocasıyla kavga etmiş yazıyordu oynatmaz diye almadım. KDB sakat foden kesin oynar, rakibleride kolay. Ben senin yerinde olsam foden ve bastoni'yi oynatırım.

Foden
Lookman
Bastoni

Bende de Lookman var son maç 45 dk oynadığı için alasım yok. Wirtz veya Lewis'ten birini seçeceğim.

Ben normalde Lookman'ı alıcaktım internette hocasıyla kavga etmiş yazıyordu oynatmaz diye almadım. KDB sakat foden kesin oynar, rakibleride kolay. Ben senin yerinde olsam foden ve bastoni'yi oynatırım.
Bende de Lookman var son maç 45 dk oynadığı için alasım yok. Wirtz veya Lewis'ten birini seçeceğim.
Teşekkür ederim cevaplar için. Atalanta celtice çok gol atacak lookman bir şekilde tıklatir gibi hissediyorum ama hoca durumundan dolayı güven olmuyor. Bastoniye de inter zırta pirta rotasyon yaptığı için young boysdan gol yiyebilir diye güvenemiyorum. Fodeni her türlü oynatırım gibi.

Gyö'den kaptanlığı alacağız yine de. Puan hiç tatmin etmedi. Lig için risk almak gerekiyor.
Haaaland eşeği- Kerem ve Wirtz üçüne de kaptanlık basılabilir. Kerem her maç bir tane tiklatiyor ama birde kalıyor. Haaaland 5 gol de atabilir ayağına top da değmeye de bilir tarihin en overrated topçusu.

Foden
Lookman
Bastoni

foden ve lookman.

umarım yaptığım tercih sonrası futboldan çok da anlamadığım ortaya çıkmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık