Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Yoklukta şuna devam edeyim dedim. Konuyu hatırlamak için Mugen Train'den başladım.

Rengoku sayesinde Sezonun final bölümü 2 sezonluk vasat animenin en iyi bölümü olmuş resmen.

Adam varını yoğunu ortaya koydu. İnsanların hayatı kurtulsa da bir türlü üst 1'i yenmeyi başaramadı. Gitti dağ gibi adam.

İlk izlediğimde sinir olmuştum. Doğru düzgün tanıtılmayan bir düşmana karşı koca çınar ölümden dönmeyi bırak ölüp gitti . Ama güzel olan da bu. Seriyi bir anlığına vasat üstü hale getirmiş bu ölüm.

Gönül isterdi ki migren ağrısı Inosuke ölsün orası ayrı mesele. (( :
Üst 1 değil reis Üst 3. Akaza çok güçlüdür.

İzlemeye başladığımda ilk sezonun son bölümü çıkmak üzereydi, aksiyon serilerine açlık çektiğim bir dönem olduğu için 1 gün içerisinde bitirmiştim, 8 ya da 9 puan vermişimdir ilk sezonuna. Daha sonraları hep aynı şeyler oluyor gibi hissettirdiği için çok vasatlaştı açıkçası. Örneğin Tanjiro'nun dövüşü kaybetmek üzereyken ailesini hayal edip tekrar gaza gelmesi ve kazanması şimdiye kadar 3 kere oldu sanırım, sırtına dokunan eller falan? Birbirinin vücudunda saklanan kardeşler, kılıç dövüşü için yaratılan makine savaşçı vs. çok önceleri diğer serilerde işlenmiş olaylar bunlar, bari biraz özgünlük katarak seriyi zenginleştirmeye çalışsaymış... Swordsmith köyü sezonunun son bölümünden sonra artık izlememe kararı aldım, çok yokluk çekersem ya da neler olacağını merak edersem mangasına bakarım.

İzlemeye başladığımda ilk sezonun son bölümü çıkmak üzereydi, aksiyon serilerine açlık çektiğim bir dönem olduğu için 1 gün içerisinde bitirmiştim, 8 ya da 9 puan vermişimdir ilk sezonuna. Daha sonraları hep aynı şeyler oluyor gibi hissettirdiği için çok vasatlaştı açıkçası. Örneğin Tanjiro'nun dövüşü kaybetmek üzereyken ailesini hayal edip tekrar gaza gelmesi ve kazanması şimdiye kadar 3 kere oldu sanırım, sırtına dokunan eller falan? Birbirinin vücudunda saklanan kardeşler, kılıç dövüşü için yaratılan makine savaşçı vs. çok önceleri diğer serilerde işlenmiş olaylar bunlar, bari biraz özgünlük katarak seriyi zenginleştirmeye çalışsaymış... Swordsmith köyü sezonunun son bölümünden sonra artık izlememe kararı aldım, çok yokluk çekersem ya da neler olacağını merak edersem mangasına bakarım.
Eğer buralara kadar bu hale geldiysen final arkı izlerken sinir ya da kalp krizi geçirirsin :hhh:

Konu içerik ve manga olarak zaten vasat alyı bir seri ama işte anime boyutunda çok büyük bir başarı. Saçma sapan vasat mangaların bile doğru animasyon şirketlerinin ellerine verilince ne kadar başarılı olabildiğini gördükten sonra one piece gibi bir manga ve toei nin bize çektirdiklerine sitem etmemek mümkün değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık