Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Monkey D. Garp (Zirve)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    313
Ben iyi iş çıkarmışlar derken başarılı olmuşlar demiyorum niye yarım anlıyorsun. Ortadaki dengesizliğe bakarsan iyi bile dayanmışlar demeye çalışıyorum.

Bir Aramaki karşısındaki King ve Queene bak. Bir de Mihawk, Kuzan, Sakazuki, Borsalino'ya karşı duran Marco, Jozu Vista'ya bak
Bu arada evet, 2-3 saat falan direndiler yine Denizcilere. Savaş tam öğlen başladı, bittiğinde gölgeler bile uzamamıştı.

Hee vurmasaydı? Göz göre göre neden vurdu? Veyahut neden bir daha Oden'le teke tek atmadı, madem hile yapmadı, o durumdan da faydalanmasın.
Ölüm kalım anında kadını çok geç fark etmiş olabilir veya fark ettiğinde saldırıyı durdurmaya vakti olmamıştır. Luffy'ye Cp.0 yüzünden vurduğunda da dumura uğruyor ve Oden'i indirişini hatırlıyor. O surat ifadesine bakınca elinde olsa o darbeyi indirmek istemeyeceği anlaşılıyor. Ha Oden ile sonradan dövüşmemesi bence de saçma. Oden'e verdiği sözde durmayıp adamlarını salmaması da var. Zaten Kaido adamın dibidir diye bir iddiam yok burada. Dövüşürken hile yapmak isteyecek biri değil bana göre. Adam ölmeye çalışıyor zaten neden hile hurda yapsın. :D

Kaido da Mistik Ejder yahu. O olmasa kazanamazdı. Pulları sağolsun.
Kaido öyle zaten o konuda sıkıntı yok. Luffy'nin Nika'ya dönüşmeden önce yenemeyeceği gerçeğini değiştirmiyor.

Kaidou ismi bana komik geliyor, Oda ne iyi kullanabildi ne de iyi çizebildi, Yonkounun Hibrit formu bile suratına tepsi vuruşmuş gibiydi. Garp şovunu mükemmel yapar.

Bence Kaido ve Garp'ın zirvesi kafa kafaya gider. Birini yukarı yazacak olsam 1 tık Garp derim ama aralarındaki fark Aokiji-Akainu tarzına benzer bir fark olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık