Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Joker Game

İkinci Dünya Savaşı’nın patlak vermesinin öncesinde, 1937 yılında geçiyor hikayemiz. Japonya İmparatorluk Ordusu, Yarbay Yuuki’nin önerisiyle Büyük Doğu Asya Kültür Cemiyeti derneği adı altında, aslında casusluk eğitiminin verildiği bir programı hayata geçirmiştir. Büyük bir gizlilikle çalışan bu örgüt eğitime katılanlara eczacılık ve haberleşmeden tutun da hırsızlık ve jigololuk gibi pek çok alanda ders vermektedir. Herhangi bir askeri eğitimi olmayıp bu programa katılanlar arasından sadece 8 kişi elemeleri geçebilmiştir ya da Üsteğmen Sakuma’nın deyimiyle 8 canavar. Üsteğmen Sakuma ise Merkez tarafından bu birimi diğer bir adıyla D Örgütü’nü yakından takip etmesi ve incelemesi için görevlendirmiştir. Harp Okulu mezunu vatansever Üsteğmen Sakuma bu süreç esnasında aslında sıra dışı bir oyunun da içine dahil olmuştur: Bir Joker Oyunu’nun….
Animeyi öylesine izlemiş ama oldukça beğenmiştim.Saklı değerlerden.Underrated denen olaya net bir örnek.Tabii herkese gitmez açıkça söyleyeyim.Ciddi konu arayanlar izlesin çok farklı bir anime karakterlerin önemi yok ve konu film gibi.Doğaüstü pek birşeye rastlayamadım.Anime olmayacak konuya sahip aslında çizgiler olmasa.+18 tamamen böyle anime arayanlar bakabilir.Aynı konseptte tek bölümlük değil de uzun bir hikaye anlatsa karakterler benzer olmasa ortaya inanılmaz şeyler çıkabilirmiş.Ama benzer olmasının da manası var kişiler önemli değil seride Japonya önemli olan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık