Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Karınca arkı en kötü ark la.Yorknew zirvedir.
Seriyi güncel takip ederken her hafta ısrarla yazdığım şeyin benzerini yazmışsın. Zevkli adamın hali bir başka oluyor. İki vs çıkarsan yüzüne bakmayacağın arc nerede serinin zirvesi olan arc nerede anasını satayım.

Bu arada HxH Naruto'nun içinden geçer aynı klasmanda değerlendirilebilecek seriler değiller.

Seriyi güncel takip ederken her hafta ısrarla yazdığım şeyin benzerini yazmışsın. Zevkli adamın hali bir başka oluyor. İki vs çıkarsan yüzüne bakmayacağın arc nerede serinin zirvesi olan arc nerede anasını satayım.

Bu arada HxH Naruto'nun içinden geçer aynı klasmanda değerlendirilebilecek seriler değiller.
Dedelerin dövüşü dışında hiç bir şey yok koskoca arkta.Mangadaki güncel ark ise muhtemelen hepsini katlayacak.

Mangada Kurapika aura depolayıp başkalarının tekniklerini kullanabiliyordu da gözlerinin kızıla dönmesi gerekiyor muydu hatırlamıyorum.
Dönmesi gerekiyordu diye hatırlıyorum. Ya o konular biraz karışık. Mesela Pitou da Mütehassıs, ama yeteneğinin bir İdareciden ne farkı var? Şu iyileştirme yeteneği farklıydı sanki.

Bu arada Chiemra arc gayet güzeldi. Meruem en güzel işlenmiş antagonistlerden birisidir.

Kişimoto esinlendim diyor ancak benzerlik basitçe şonenler arası benzerlik düzeyinde. Çok zorlasak tüm şonenleri tek bir şonende benzete benzete toplayabiliriz zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık