Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haruno Sakura vs. Roronoa Zoro

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana bir uyarı vereyim, doğru dürüst üslupla yazamayacaksan hiç yazma. Kimse senden bir şey öğretmeni istemiyor.

Feat dedin karşılaştıralım buyur ortam burada.

Güç demişsin, Zoro'nun 1000+ sayıda şu ana kadar yapabildiği en büyük atak neydi Onigashima'nın boynuzunu kesmek mi? Sakura'nın sadece anlık bir öfkeyle yaptığı atak Luffy'nin KKGsinden farksız bir şey.

Havadaki noktacıkları görüyor musun? Onların her biri metrelerce uzunluktaki Juubi klonları.

Dayanıklılık demişsin, omzuna tırpan yediği için bayılan adam ortadan ikiye bölünse kendini geri birleştirebilecek bir tekniğe sahip ve kendini fiziksel saldırılara karşı neredeyse ölümsüz yapabilen Katsuyu gibi bir desteğe sahip kadından nasıl daha dayanıklı olabiliyor?

Çok şey yapmaya gerek yok şu küçük örneği atsam o bile yeterli.

Göğsün (veya karnına) kılıç yiyen Sakura, o kılıcı hiç umursamadan kırıp karşı atak yapabiliyor. İyileşmesi tek bir saniye bile sürmüyor ama Zoro daha dayanıklı. Anlıyorum. :oops:

Hıza girmeyeceğim bile lol seri içerisinde herkesin gemiyle seyahat ettiği evren ile karakterlerin dakikalar içinde ülkeleri kat ettiği evreni kıyaslıyoruz. Komedi şovu isteseydim Cem Yılmaz açardım. :hhh:
Bu Zoro'nun hızı. Marco üzerinden ölçek yapıcaz. Kimse Marco ile Zoro'nun hızı arasında uçurum olduğunu iddia etmez herhalde.
Bu da tüm Op karakterlerinin saldırı gücü.
Her şeyde Zoro fark atıyor. Üslubumda gayet doğru. Çok bilmiş triplerine girmeye gerek yok. Bende girmiyorum. Ben şunu iyi biliyorum, bunda çok iyiyim diyen herkesi dinlerim. Senide dinledim ve bu konuda bir şey bilmediğin kanaatine vardım. Ego bir şeyler öğrenmenin karşısında engelse lüzum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık