Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu Oda Luffy'nin annesini seride çizdi muhabbeti doğru mu ? Bilgili arkadaş var mı ?

Bir de nedense dikkatimi çekti.Akainu ile Fuji'nin saçları aşağı yukarı benziyor ama karakter olarak tam zıtlar.Aynı şekilde bu yeni amiralin saçlarıda Aokiji'nin saçlara benzetiyorum.Karakter olarak bunlarda zıt çıkacak dersek Akainu vol 2 yolda.

Ya bu Oda Luffy'nin annesini seride çizdi muhabbeti doğru mu ? Bilgili arkadaş var mı ?

Bir de nedense dikkatimi çekti.Akainu ile Fuji'nin saçları aşağı yukarı benziyor ama karakter olarak tam zıtlar.Aynı şekilde bu yeni amiralin saçlarıda Aokiji'nin saçlara benzetiyorum.Karakter olarak bunlarda zıt çıkacak dersek Akainu vol 2 yolda.
Sanırım SBS'de böyle bir bilgi geçiyordu :/

Bütün gizemli havası giderdi öyle.:(

Croco delikanlı adamdır.Kadın olduğu teorilerini takmıyorum.İnşallah öyle bir şey çıkmaz diyelim en azından.
Kadın olunca ne oluyor?

Ben herhangi bir yonkounun Mf'deki Wb'yi alabileceğini defalarca yazdım. Çünkü saldırılara açık bir Wb'nin çöplerden aldığı darbelerle bir yonkoudan aldığı darbe arasında dünya kadar fark olurdu. O fark da "hayat".

Lakin... Wb kesinlikle şişirilen biri olmadı. Wb başka türlü yenilmeyeceği için mangaka Wb'den hakiyi büyük ölçüde arındırdı. Yine her zaman dediğim bir şey var. Gözlem hakisi, hakinin temeli. Bu haki türünü kullanamıyorsan ki Wb de kullanamıyordu o zaman Kaido da Linlin de Chopper'dan saldırı alır. Hee vücut sertlikleri farklı olduğu için zarar görmezlerdi belki o ayrı. Ama saldırıyı alırlardı.

Wb görüp görebileceğimiz en güçlü iki isimden biri, emin ol.
Marineford'u bir daha çizse fena olmazdı sanki.

Bahaneleriniz bitmiyor değil mi ? :) Ne zaman ki Luffy nalları havaya dikse, ne zaman ki kötü bir duruma düşse aynı bahane. "Bizim oğlan yoruldu abisini yoruldu" :fool:

Dressrosa'da efenim Mingo'yu ararken çok koştu yoruldu diyip Luffy'ye kendilerince handikap verip Mingo fanlarına karşı argüman niyeti ile bu bahaneyi ileri süren takım yine iş başında :D

Bakın. Mangada nasıl yansıtılırsa yansıtılsın!

Luffy pilini bitirecek ne yaptı ? Biz Mingo dövüşünü gördük beyler. Sadece siz okuyup mangaka bizden saklamadı o dövüşü :) Luffy'nin 0 km değilken Mingo karşısına çıktığını, g2-g3'leri, g4'le türlü türlü saldırılar yaptığını ve kendisini çok yıprattıktan sonra pilinin bittiğini gördük. Luffy bunların yarısını bile yapmamışken "pili bitti" bahanesini gidin başkasına yedirin :)

Hadi diyelim ki Luffy'nin pili bitmesin. Ne olacaktı ? Kadın kong gun'a yumruk çıkarmamış lan! :oleyo: Sadece kola koka yapıp bloklamış. Herhangi bir çarpışma bile söz konusu değil :fool: Hani süresi uzun olsa yonkou ile mücadele edebilecek vitesti bu ? Hatta g4'ün Wb'nin yumruğuyla bile karşılaştırıldığını gördü bu gözler heeeeey gidi! Sonra Zoro fanı uçuyor Mingo fanı uçuyor değil mi ? :) Kimin ne kadar uçtuğu bu bölümle birlikte gayet açık ve anlaşılır bir şekilde belli oldu. Devam edin devam :D

@SZA

Artık ümitler son savaşa dostum. O zaman zirve gücün ne demek olduğu ve Wb'nin gücü anlaşılacak.

Umarım çıkmaz. İlla biri kadın çıkacaksa Dof var hazırda :oleyo2:
Yok ya öyle deme Dof'un da ayrı bir karizma var şimdi.
Erkekler erkek,kadınlar kadın kalsın.Ne idüğü belirsiz bir İvankov kalsın yeter.:D

@SZA

Benim açımdan çok şey oluyor.Karizmayı bir tek erkekte gördüğümden Croco'dan soğurdum.Kişisel bir şey yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık