Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ne zamandır kafa takılıyodu....

Sorayımda bir az şekillensin sizler sayesinde...
Hepimiz merak ediyoruzdur muhtemelen sadece bunun değil diğerlerinin de savaş gücü var mı varsa ne seviyede vs. Ancak Dünyanın en iyi kılıç ustası olmasına imkan yok. Mihawk!tan güçlü olabilir bu ayrı konu ancak daha iyi bir kılıç ustası değildir olmamalı.

@amaneden

Teşekkürler. Ekmek değil fırın gibi malzeme vermiş mangaka fırınnn :ehe:

Atayistler buna ne diyecek şimdi merak ediyorum :D

Herhalde Shanks sonradan yonkou olmuştur, önceden olsa duramazdınız gibi cümleler kurarlar :hhh:

Daha evvel defalarca ama defalarca yazdım. Beyazsakal gibi bu serinin Roger'la birlikte zirvesi olan kibirli ve egolu bir adam tutup da çoluk çocuğun yaptığı dövüşü ağzına almaz, Shanks'a "senin gibi bir adam" ifadesini kullanıp koluna ne olduğunu merak etmez. O seviyedeki bir adam nasıl olur da kol verir diye merak ediyor adam :) Ne tür bir düşman lan bu diyor :) O zamanlar da Shanks-Mihawk ikilisi çok güçlü olmalı dedim.

Shanks yarası için ne diyor ?

Bu yarayı ne Taka no me'den ne de bir maceradan aldım diyor.

Adam ilk seçenek olarak Mihawk'a yer veriyor cümlesinde. Daha ne olsun ?

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Ha bu saatten sonra da Mihawk'ı sirk cambazı yapıp eskrim usulü puanlama ile DEIKU yapan zihniyete güler geçerim :) Zaten bu zihniyet, zamanında kılıç ustaları bu serinin adamı değel, bunlarda haki bilenem yok diyen zihniyet. Yıllarca üfürdü bunlar ama en sonunda üfürükleri içine kaçacak, o belli oldu :hhh:

Şu an neredeyse kesinleşmiş olarak yonkou Shanks'ın kolu varken dövüşüp yenişemediği bir Vampir var piyasada :rolleyes:

Dedim dedim dinlemediniz, bak noldu şimdi :hhh:

@Densetsu no Samurai
Yalniz orada WB eski düello'dan bahsediyor Mihawk ile olan Shanks o yüzden Mihawk'i belirtiyor baştan ondan almadım diye.
Sonuç olarak Shanks, Mihawk'ın kendisine yara açabilme ihtimali olduğunu belirterek Mihawk'ın seviyesi hakkında bir ip ucu veriyor. Bir yonkou ile Mingo, Kraker gibi adamlar dövüşse yonkou, "bu yarayı ne Flamingo'dan ne de Craker'den aldım" der mi :hhh:

Gençler yanlış çıkarımlar yapıyorsunuz. :/ Shanks şu an 39 yaşında. Kolunu kaybetmesi aşağı yukarı 13-15 sene önce falan oldu. Bu adam tee 20'li yaşlarının başında yonkou olmuş ise şimdiye çoktan Wb seviyesi olması gerekirdi ama görüyoruz ki Kaido kadar bile değil. O kadar sene yerinde saymış diyorsanız orası ayrı ama görünenler ortada.

Bir de @amaneden 'in paylaştığı şeyden bir ben mi gerekli çıkarımı yapamadım la? Shichiler havalı demiş adam, Mihawk değil. :/ Bu kadar. Başka bir bilgi var mı benim göremediğim? Niye bu kadar gaza geldiniz bana da anlatın hele. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık