Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata vs İchi gibi karelerle geçiştirir muhtemelen.Sonlara yakın forumda tek yiyen balon karakter sayısı toplam karakter sayısını falan yarılar gibi. :/
Büyük ihtimal öyle olacak. Mangada çizmek imkansız gibi bir şey. 50 karakter bizde 50 tane rakip olacak, bitmez o savaş. Ancak 5-10 karakterin öne çıktığı 1 vs hepsi gibi savaşlar olur. Mf'den farkı olmaz. 14 tümen komutanı gördük, sayabilen var mı? 43 müttefik gemi var. Kaç kaptan var onların önemli yardımcıları falan.

10 bölümün 9'u güzel 1'i kötü olduğunda nerden biliyon bizim eleştirceğimizi ? Mükemmelliyetçi değiliz biz.Yaptığımız eleştiriler gayette yerinde bana göre.Adam 1 bölümde anlatıcağını 3 bölümde anlatıyor,gereksiz uzatıyor,ara verip duruyor.Çıkan bölümlerin çoğunu okurken zevk almıyorum.Ha "Zevk almıyorsan okuma o zamancılar" gelmeden söyleyim 1-2 sayfa önce seriyi neden takip ettiğimi yazmıştım.Kaliteli karakterler ve gizemden dolayı genel olarak.

Anlamadığım bu Oda'yı övmek zorunda mıyız ? Oda'yı övmek istiyorsan onun konusu var zaten buraya gelip niye beğenmiyorsunuz vari alttan alttan laf sokmanın manası ne ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık