Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Geçmişten Bugüne Portgas D. Ace

İki yıl önce Luffy lastik olmasına rağmen Karasakal'ın meyvesine karşı kan revan içinde kalmıştı. Ace ise düşünün normal insan bedenenine yedi o yumrukları. Ama yinede şuanki Luffy fiziksel olarak Ace'ten baya üstündür bence ( Lastik olmasada üstündür şuan )
Teach karşısında Luffy de normal insandı, lastik değil.

Teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim.

usta eline sağlık çok güzel yazmışsın ama bana göre ace fanı olduğun için luffyi çok küçümsüyorsun ace yaşasaydı luffy kk olamazdı felan
ace'in babası dünyada ne kadar suçlu ne kadar kötü şöhretli ise luffynin babası da öyle hatta ne kadar güçlü bir aile olduklarını dedesinden görebiliriz, dragon devrimci değilde korsan olsa eminim ki sıradaki kk dragon olurdu belki de roger yerine bile dragon olabilirdi
ace'in luffyden üstün olduğunu kabul ediyorum ama bu ne babasından aldığı özelliklerden ne de meyve gücünden sadece 3 yaş daha büyük olması ve 3 sene daha fazla eğitim alması
en basit örnek 2 sene zaman atlaması oldu üzerine 1 sene daha saydığın zaman karşımıza çıkıcak luffy ölen ace'ten daha güçlü olucaktır

Hocam öncelikle beni tanımıyorsun sanırsam ben karakterlerin fanı değilim. Koca seride sevdiğim 2 karakter Marco & Crocodile'dır benim için. Tamam ikisi de büyüklerden geliyor bir şey demiyoruz o konuda ama bak Sengoku diyor Wb yetiştiriyor işte. Kral ace olacaktı yaşasaydı Yeni çağın kralı o olacaktı.

Yazı için teşekkürler Ace hakkında ki düşüncelerim ise bencil olduğu hakkındadır yahu seni kurtarmaya yüzlerce kişi gelmişken sen gidip intihar ediyorsun resmen intihardı o yani mallık yaptı. Kendisi de biliyor Akainu'yu yenemeceğini niye gidip artistlik yapıyorsun yahu ! Kaçsana oradan yok babama laf attın diss attın gördük sonunda ne olduğunu ayrıca WB'nin ölümü de tamamen kendisinin suçudur bence o yüzden kendisini hiç sevmem.

Yazı için gene teşekkür ederim.

Konu güzel ellerine sağlık.

Ace bencil , şımarık , kendine aşırı guvenen çaylağın teki. D. Olması ve mera mera no mi haricinde çöp parçası. Marinford'a kadar çok severdim ta ki akainu nun gazına gelene kadar.
Ace bir canavar hocam ama dediğin gibi bencil şımarık değil kendine aşırı güvenmesi de zaten d. soyundan geliyor. Luffy'de öyle kralın soyunun yok olması gerekiyordu

Öncelikle güzel konu güzel yazı.

Herkes Ace mallık yaptı falan diyorda bence orada asıl mallığı Luffy yaptı. Ace savaş dahada kötüye gitse kaçabilirdi(belki kaçmazdı ama ihtimali vardı) ama Luffy vivre kart için mal gibi eğildi, bi kartı 2 saatte aldı ve Akainuda daldı. Ace mecburen önüne atladı. Arkadaş sen lastik değil misin? Uzat elini al kartı. Yani demek istediğim Acein yaptığı çok mantıklı bir hareket olmasada ölmesinin suçu Luffydir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık