Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Geçmişten Bir Gazete Kupürü Bırak

Ben mevcut sistem tıkırında işliyor mu dedim ? Twitterdayım sabah akşam son 2 senede olan hertürlü haberden haberim var merak etme. Çözüm bu mu diyorum sadece sana. Sen cevap vermek yerine duygusal yanıtlar vermeye devam ediyorsun.
Defalarca gazete yazmaktan gına gelmiş bir adam toplumun tepkisizligine tepki olarak sansürsüz yayınlamis fotoğrafi ...

Çıkar peşinde kosmamis belki bu yarayı gerekli birileri görürde başkaları kurtulur diye ...Toplumun ve kafayı kuma gömmüş gerizekalılarin bakış açısına tepki göstermiş ...Haklı bir tepki ...

Ayrıca sen 2 senedir takip ediyorsun ben 25 yıldır takip ediyorum

Defalarca gazete yazmaktan gına gelmiş bir adam toplumun tepkisizligine tepki olarak sansürsüz yayınlamis fotoğrafi ...

Çıkar peşinde kosmamis belki bu yarayı gerekli birileri görürde başkaları kurtulur diye ...Toplumun ve kafayı kuma gömmüş gerizekalılarin bakış açısına tepki göstermiş ...Haklı bir tepki ...

Ayrıca sen 2 senedir takip ediyorsun ben 25 yıldır takip ediyorum
Peki.
Empati yeteneğiniz yoksa yorum yapmayın kardeşim böyle hassas konularda
Empati yoksunu beni geçelim de..
Eee ne değişti ? Bu soruma hiçbir cevap vermiyor açıklaman. Hukuksuzluktan şikayet edip hukusuzlukla çözüm arıyorsun. Empati yeteneğin senin çok var belli o kadının senin annen, eşin veya dostun olduğunu hayal et. Kan revan içinde çıplak bedeniyle gazete manşetinde çok mu güzel ? Bu haber sonrası toplum cinayetlere karşı çok daha duyarlı hale mi geldi şimdi ? Faydası nedir ?
Empati ve haber edinme kosnusunda aşmış gitmiş senin buna yanıtın nedir ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık