Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Garp'ın Yerinde Kim Olsa Shiryu'nun Saldırısından Koby'yi Hasar almadan kurtarabilirdi?

Garp yerine kim olsa hasar almadan Koby'i kurtarabilirdi?

• Monkey D. Luffy

Kullanılan: 13 27.7%
  • Beyazsakal

Kullanılan: 4 8.5%
  • Big Mom

Kullanılan: 19 40.4%
  • Kaido

Kullanılan: 28 59.6%
  • Rayleigh

Kullanılan: 11 23.4%
  • Katakuri

Kullanılan: 15 31.9%
  • Akainu

Kullanılan: 12 25.5%
  • Kizaru

Kullanılan: 10 21.3%
  • Kuzan

Kullanılan: 8 17.0%
  • Roger

Kullanılan: 15 31.9%
  • Mihawk

Kullanılan: 16 34.0%
  • Sabo

Kullanılan: 4 8.5%
  • Monkey D.Dragon

Kullanılan: 10 21.3%
  • Issho

Kullanılan: 6 12.8%
  • Shanks

Kullanılan: 20 42.6%

• Kullanılan toplam oy
    47
Mantıken Garp'ın da hakili ellerle kılıca vurup kırması gerekirdi. Hadi onu geçtim pica zoro'ya "hakim güçlüyse beni çizemezsin" diyordu. Garp shiryuu'ya dayanacak haki basamadı mı kendine? Bas full vücut armamenti atla önüne.

Mangaka yazmış senaryoyu garp'a kılıç girecek diye. Zaten sitenin %90'ı tahmin ediyordu bunun olacağını. Mangaka bi de adamın sezgilerini düşük göstermemek için direk gizli saldırı yedirtmemiş coby'i katmış işin içine. Yine güçsüz göstermemeye çalışmış en azından.

Shanks deniz canavarına vuracağına kol verdi. Ace akainu'ya yandan vurarak engel olmaya çalışacağına kendini önüne attı. Oda bu tarz sahne hep çiziyor.

O son salisede korumak istediği birini görünce karakterler mantıklı hareket etmiyor veya saldırmaya falan zaman yoktur diye kendilerini öne atıyorlar.

Geleceğe bakmanın plot'a karşı bi faydasının olmaması lazım böyle durumda. Garp da sezdi zaten saldırıyı. Kız ağladığı an olayı anladı ama yetişemedi.

Bm ve Kaido zaten düzgün hasar yemez. Shiryuu da çizik atmak için kendini öyle riske atmaz. Ben belki kılıçla bloklayabilirler diye roger, shanks ve mihawk'ı da ekledim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık