Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fatihin Hakisi Sahibi Olabilecek Karakterler

Haoshoku hakiye sahip olmuş, olan, olacağını düşündüğünüz Karakterler?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 195 83.7%
  • Portgas D. Rogue

Kullanılan: 55 23.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 172 73.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 189 81.1%
  • Kaido

Kullanılan: 154 66.1%
  • Dracule Mihawk

Kullanılan: 99 42.5%
  • Benn Beckman

Kullanılan: 75 32.2%
  • Ryokugyu

Kullanılan: 35 15.0%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 103 44.2%
  • Sabo

Kullanılan: 72 30.9%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 94 40.3%
  • Coby

Kullanılan: 61 26.2%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 149 63.9%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 53 22.7%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 22 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    233
Beklentim çok yüksekti. Marco karşısında leş gibi performans sergiledi. Şimdi off-panel de marco'ya üstün geldi gibi gözüküyor ama panel yok. Bu canavar korsanlarının tayfasının alayı leş çıktı. Bm korsanlarının tırnağı etmiyorlar.

King kral hakisiz Marco karşısında bile çaresiz bakışlar atıyor. Hiçbir ağırlığı yok karakterin. Gittikçe de değer kaybediyor.
Belki King sadece ismi değildir Şu soyu tükenmiş ırkının Kralı veya Prensi olabilir Bence yakında King'in geçmişi görürüz o kadar ırkından bahsedildi Hype'landık sadece Zoro tarafından yenilip bırakılmaz diye düşünüyorum birde tamam Pretadon iyi hoşta mesela Big Mom'ın tayfası en çok paramecia şeytan meyvesi olan tayfa ve Sağ kol'un Bir "Özel Paramecia" meyvesi var Kaido'nun tayfasıda en çok Zoan şeytan meyvesi olan tayfa ve sağ kolundan bir Mistik Zoan beklerdim Orochi'nin bile var belki bir ateş elementali Semender veya bir tür ejderha mesela geçmişte Yamato'da çıkması beklenen Qirin

Uyarı Notu: Oda'nın bol keseden dağıtma olasılığına göre yazılmıştır. Yani kötüdür, fakat en yukarılara girebilmişlerden (bence) kuşku duyulmamalıdır. Fatihin Hakisi'ni belirleyen ''bir kralın niteliklerine'' bakılmanın yanı sıra maalesef bu unsuru gölgede bırakacak ''serideki konumu ve yazar torpili'' faktörü de ele alınmıştır.

''Fatihin Hakisi benim için çıkarıldı'' diyen tayfa: Ryuma, Garp, Joy Boy, Im, Nika, Shiki, Teach, Xebec, Mihawk, Dragon
''Çıkmayacağını sana ne düşündürdü?'' diyen tayfa: Sakazuki, Kuzan, Kong, Momonosuke, Koby, Beckman, Usopp (yalanları gerçeğe dönmese giremezdi)
''Hadi ama, çıksa ne diyebilirsin ki?'' diyen tayfa: Kizaru, Fujitora, Ryokugyu, King, Kaptan John, Scopper Gaban, Shiryu, Yamato, Sabo, Loki
''Belki verir bize de ya'' diyen tayfa: Gümüş Balta, Ochoku, Weevil, Shimotsuki Kozaburo, Shimotsuki Ushimaru
''Hani bize, hani bize?'' diyen tayfa: Sanji, Law, Marco, Tsuru, Noland, Kalgara

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık