Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Killer vs. Scratchmen Apoo & Basil Hawkins

Kim kazanır?

• Kid ve Killer

Kullanılan: 28 96.6%
  • Apoo ve Hawkins

Kullanılan: 1 3.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar böyle konuların anketlerini süreli açın. Açın ki herkesin fikri zikri gözüksün. Bakıyorum 1 Allah'ın kulu Hawkins tarafına oy vermemiş. Vermez tabi verir mi ? Ama 3 gün önce sorsan Killer kaptan olmadığı için kaptan alamazdı. Yapmayın böyle şeyler; konular amacını gerçekleştiremiyor.
Ben çakal tayfaya önlem olarak Lucci anketlerini kapattım işte boşa mı yaptık.:ehe:

Arkadaşlar böyle konuların anketlerini süreli açın. Açın ki herkesin fikri zikri gözüksün. Bakıyorum 1 Allah'ın kulu Hawkins tarafına oy vermemiş. Vermez tabi verir mi ? Ama 3 gün önce sorsan Killer kaptan olmadığı için kaptan alamazdı. Yapmayın böyle şeyler; konular amacını gerçekleştiremiyor.
2014'te açtığımda Apoo tarafı daha ağır basıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama yine de birbirine de yakındı galiba. Sonradan diğer eski anketler gibi bu da sıfırlandı.

Apoo ve Hawkins alır :)

Bu adamların gücünü hafife almamak gerek:). Killer konum itibariyle Zoro ayarıyken Apoo ve Hawkins daha güçlü ve denk olmasada Kid'e yakın güçteler:). Yani Kid ve Killer'ın pek şansı yok bence:)

Paaaaaaaatttt

2021'den 2014'e... Ne iddialı konuşmuşum arkadaş. Bir de o gıcık gülücüğü yerleştirmişim her yere aşdlflflf

Edit: Gerçi bayağı kişi patlamış. Anket yeni açıldı herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık