Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Rob Lucci

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    66
Enel'in Nika dışında hemen hemen her karakter karşısında şansı var. Tek problem, Mama'nın prometheus ile bi halt başaramaması. Elektirik op evreni için işlevini kaybetti diyebiliriz. Haliyle Oda'nın bu karakteri ne şekilde karşımıza çıkaracağı önemli. Oda eski karakterleri beklentilerin üzerinde karşımıza çıkarıyor. Croco, iki milyarla karşımıza çıktı, Lucci uyanış açtı, Mihawk imparator koltuğuna oturdu falan derken eskiler bi kıymete bindi. Doğrusu baya çekişmeli olur bu karşılaşma.

Enel artık seriye amiral seviyesi olarak geri döner. Lucci'nin seri sonu bile amiral seviyesine çıkacağı kesin değil.

Yıllar öncesinde bile Lucci'ye sağkol+ diyen birisi olarak Enel alır diyorum. Enel'in gücü lastik meyvesi yüzünden anlaşılamadı. Bir benzerini Fujitora yaşadı. Raging tiger saldırısı komutanların çoğuna tek atar ama lastik diye patlamadı Luffy. Enel meyvesi ve gözlemiyle alır Lucci'yi.

Yıllar öncesinde bile Lucci'ye sağkol+ diyen birisi olarak Enel alır diyorum. Enel'in gücü lastik meyvesi yüzünden anlaşılamadı. Bir benzerini Fujitora yaşadı. Raging tiger saldırısı komutanların çoğuna tek atar ama lastik diye patlamadı Luffy. Enel meyvesi ve gözlemiyle alır Lucci'yi.
Normalde elektriği bu kadar yüceltecekseniz ben yazayım.

Evrendeki her şey elektrik dalgaları ile alakalı. Enelin skypia arc'ında adaya giren tayfayı hissetmesi bu yüzden. Mantra+meyve gücüyle + uyanışla god level üstü biri olması gerek.

Nika falan hikaye yani. 5 kk tokatlar ama oda bunu böyle işlemiyor işte kendine göre. Mantıklı olan bu mesela.

Millet adadan adaya gidemiyor, Enel aya gitti. Tahminimce döndüğü vakit tek rakibi Nika olur.

Vegapunk'un hayal ettiği sonsuz enerji Enel'in kendisi olabilir.

Aşırı derecede güçlü bir karakter olmasına rağmen Luffy nin meyve muhabbetine rezil edilmiş bir karakter.Düşünün biz bu karakteri haki falan ne arar la pazarda modunda takıldığımız bölümlerde gördük.Eski karakterleri güncellenmiş abartı hallerini görünce bunun güncellenmiş halini düşünemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık