Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz İlk 10 Karakter

Ace mi ?

Defterden sildim seni :artiz:
Ace’i severim.Tamam çok akıllı biri sayılmaz ama One Piece evreninde sevdiği kişiler zarar görmesin diye ölüme kafa atacak ender kişilerden biridir.Sırf WB’ye ihanet etti diye Karasakal’ın peşine düşüp esir tutulması da Luffy ölmesin diye Akainu’ya delinmesi de sırf bu yüzdendir.

Adam sevdiklerini ölümüne seviyor ve koruyor.Seviyorum ben Ace’in bu özelliğini.

Ace’i severim.Tamam çok akıllı biri sayılmaz ama One Piece evreninde sevdiği kişiler zarar görmesin diye ölüme kafa atacak ender kişilerden biridir.Sırf WB’ye ihanet etti diye Karasakal’ın peşine düşüp esir tutulması da Luffy ölmesin diye Akainu’ya delinmesi de sırf bu yüzdendir.

Adam sevdiklerini ölümüne seviyor ve koruyor.Seviyorum ben Ace’in bu özelliğini.
Tamamdır yine yazdım deftere xD

Dadan, tama, kokoro, margıret, Saul, kyros reis gibi az gözüken ama sağlam karakterli tipleri ve seriye pek etkisi olmayan kötüleri katmadan aklıma gelenleri yazayım.
Severim: Luffy, Sabo, Sanji, Robin, Brook, Noland, Şanks (son zamanlarda odanın fazla abartmasından bir tereddütüm var ama yine de sayarım).... liste tıkandı. Birkaç da tayfanın düşmanlarından işlenişini beğendiklerimden yazalım. Croco, Kuzan, Magellan.

Hiç sevmem: Akainu, Sengoku, Yasopp, Wb, Aramaki, Dragon, Kaido, Oroçi, Oden, Lucci
. Ejder köpekleri ya da hody gibi anası olsan sevemeyeceğin tipleri yazmadım. Yoksa opta tiksinç karakter çok.

Sevdiğim karakter listesinde tıkanacağımı düşünmezdim la. Meğer bıkmışım çoğundan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık