Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Metallica Albümü

Favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    15
En sevmediğim Black Album. Nothing Else Matters adlı balon piyasa şarkısından sonra bitti Metallica.
o parcayi piyasa icin yapmamislardir muhtemelen. grubu pek tanımıyorum ama koca koca deathcore gruplarinin bile duygusal anına denk gelen gorece daha kolay dinlenen nakarati falan olan parcalari olabiliyor.

ornegin su:

guzel parcadir da bu bence ozellikle 3.40dan sonraki breakdown kismi cok ikonik

o parcayi piyasa icin yapmamislardir muhtemelen. grubu pek tanımıyorum ama koca koca deathcore gruplarinin bile duygusal anına denk gelen gorece daha kolay dinlenen nakarati falan olan parcalari olabiliyor.

ornegin su:

guzel parcadir da bu bence ozellikle 3.40dan sonraki breakdown kismi cok ikonik
İnternet yavaş :( Açarsa bir bakayım.

Nothing Else Matters Metallicacıları türedi. Gerçek thrash metal bu değil :(

İnternet yavaş :( Açarsa bir bakayım.

Nothing Else Matters Metallicacıları türedi. Gerçek thrash metal bu değil :(
Evet fan kitlesi acisindan kötü oluyor ama muzisyenlerin turler arasi gecis yapması noktasında ozgur olmaları gerektigini dusunurum hep. Ben muzisyen olma arzusu tasiyan biri olarak asla ilk donem muzigimle aynı cizgide ilerlemek surekli aynı turlerde is yapmak istemezdim. Her albumde gelismeli ve sanatimi baska yaklasimlardan faydalanarak yansıtmaliyim.

Tabii bu durumdan dinleyici kimligimle ben de muzdarip oldum mu evet oldum. Ornek olarak BMTH'nin ilk donemini asiri severdim ilk uc albumleri superdi. Grup cok iyi gidiyordu ta ki 2013 cikisli sempiternal albumlerine kadar ;C

Evet fan kitlesi acisindan kötü oluyor ama muzisyenlerin turler arasi gecis yapması noktasında ozgur olmaları gerektigini dusunurum hep. Ben muzisyen olma arzusu tasiyan biri olarak asla ilk donem muzigimle aynı cizgide ilerlemek surekli aynı turlerde is yapmak istemezdim. Her albumde gelismeli ve sanatimi baska yaklasimlardan faydalanarak yansıtmaliyim.

Tabii bu durumdan dinleyici kimligimle ben de muzdarip oldum mu evet oldum. Ornek olarak BMTH'nin ilk donemini asiri severdim ilk uc albumleri superdi. Grup cok iyi gidiyordu ta ki 2013 cikisli sempiternal albumlerine kadar ;C
Hiç dinlemedim o grubu. Film, çizgi film müziklerine falan sardım gene bu aralar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık