Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Dünya Kupası Müziği

En İyi Dünya Kupası Resmi Şarkısı

• Herbert Grönemeyer- CELEBRATE THE DAY

Kullanılan: 0 0.0%
  • Pitbull, Jennifer Lopez & Claudia Leitte-We Are One

• Shakira - La La La Carlinhos Brown

• Nicky Jam, Will Smith & Era Istrefi-Live It Up

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    18
Çok güzel şarkılar var ama hepsini üst üste koyuyorum gene bir La Copa de La Vida etmiyor. İnanılmaz bir şarkı. @Ron Swanson 'ın dediği gibi başka bir şarkı arayışına girmeden her daim dünya kupası resmi şarkısı olarak kalmalıydı bu şarkı.

SHAKİRA- WAKA WAKA
K'NAAN - Wavin' Flag

Bu şarkılar hariç hiçbirini beğenmedim waka waka yeri bende ayrıdır. zamanında çok dans etmistik.Müthiş çoşkulu bi oarça

Ya bakın aklıma ne geldi. Shakira'nın Hips Don't Lie şarkısını bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum. 2006 Dünya Kupası'nın kapanış seremonisinde Shakira, bir Hips Don't Lie cover'ı olan Bamboo isimli şarkıyı seslendirmiştir. O şarkıyı da anmak istedim.

Shakira gibi bir afeti aldatma gafletinde bulunan pique eşeği... Bu kadını ne kadar üzdüysen 100 katı üzülürsün umarım. Futbola senden daha fazla katkısı var Shakira'nın.

La Copa de la Vida, tüm turnuvayı yansıtan bir şarkı. Bence de tüm kupanın özel şarkısı olabilirdi. Özellikle nakaratı çok başka ama düzenlenen ülke ile en çok özdeşleşeni ve hakkını vereni kesinlikle Waka Waka.

Ricky MArtin ve Shakira genelde son futbol kesitlerinde Waka waka çok kullanılıyor, şimdiki nesil yüzünden de olabilir. Shakira benim için bir başka tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık