Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Ateş Kullanıcısı

Er Chan'ın evreni neden gerçek olamaz? Bunun cevabını veremiyorsun, hala gerçek olamaz diyorum diyorsun. :D Yukarıda yazdığım gibi, tüm Tanrılar, maymundan bozma olsa bile GERÇEĞİ manipule ederek Tanrısal güç kullanırlar. Yukarıda sıraladım bazı Tanrıları zaten. Zi Yu, nokta kadar kalıyor o evrende ve yaşadığı acıyı gerçek olarak addediyor. Nokta kadar kaldığı yerden tüm yaşam gücünü kılıcına vererek evreni yarıp çıkıyor. O attığım sayfaya bakıp, ada yıkacak gücü yok demek saçmalıktır, kusura bakma. Seri içinde ada batırıp, dağ parçalamaya çalışmıyorlar sonuçta bu adamlar.

Bunların dışında;
1- Yamamoto vs Zi Yu olsa, zanpaktosu yok yae nasıl kesilecek gibi bir saçmalık olmayacak. Çünkü Cennet Delen de bir ruh kılıcı.
2- Yamaji şinigami yae ruh gücüyle tuz buz eder diye bir saçmalık da olmayacak. Çünkü Tian'ın Pus Perdesi doğrudan buna yarayan bir güç ve Zi Yu, normal bir insan değil. Bilge Kral seviyesi tanrıları tokatlayan, Tian'ı en çok zorlayan insan.
3- Yamaji Bankai dese bile, Zi Yu'yu ortadan ikiye bölse bile Zi Yu'ya bir şey olmayacak. Adam Madeni Ruh Master. 3. sezona bakarsan görürsün, kol bacak kopması o seviyedeki adamlar için bir şey değil.
4- Zi Yu'nun alevleri daha güçlü. Çünkü Madeni Ruh + Ateş + Ruh Gücü'nden oluşuyor. Yamaji'nin alevleri ise Yüksek Isı kökenli.

Bunların dışında bana Zhen Chan'ı yenecek Shinigami gösteremezsin, hala Tanrıları küçümseyip Shinigamileri büyütüyorsun. :D
Bırak FSJ'yi en uçuk kaçık çizgiroman alemlerinde bile elinde samanyolu tutacak öyle bir gerçeklik oluşturacak adam yoktur. Varsa da bulundu evrenin yaratıcısı falandır yani ki onuda sayma zaten. Kaldı ki FSJ'de güç unsurları o kadar uçuk kaçık değil. Yan sanayi ürünü Er Chan'ın ikinci kişiliği eliyle bir boyut açıp Zi Yu'yu oraya hapsediyor Zi Yu kardeşimizde bütün gücünü tek bir saldırıda toplayıp o boyuttan çıkıyor shounen tarzı imanlı saldırılar diyoruz biz bunlara. Abartılacak birşey yok. Yamaji bununla muhattab bile olmaz tek atar geçer. Adamın zampaktousu sadece ısı tabanlı deyip geçiştirme sanki ruh gücü kullanmıyormuşta demircide yaptırmış gibi:D Zi Yu'ya gelince onunkinin içinde ruh var sevgi var aşk var ne varsa sayıyon hacı olmuyor. FSJ okuyan arkadaşlar illaki vardır aç istersen anket Zi Yu vs Yamaji diye gör gelen cevapları. Hatta Zi Yu+Tian vs Yamaji'de açabilirsin pek bir fark olmaz

Bırak FSJ'yi en uçuk kaçık çizgiroman alemlerinde bile elinde samanyolu tutacak öyle bir gerçeklik oluşturacak adam yoktur. Varsa da bulundu evrenin yaratıcısı falandır yani ki onuda sayma zaten. Kaldı ki FSJ'de güç unsurları o kadar uçuk kaçık değil. Yan sanayi ürünü Er Chan'ın ikinci kişiliği eliyle bir boyut açıp Zi Yu'yu oraya hapsediyor Zi Yu kardeşimizde bütün gücünü tek bir saldırıda toplayıp o boyuttan çıkıyor shounen tarzı imanlı saldırılar diyoruz biz bunlara. Abartılacak birşey yok. Yamaji bununla muhattab bile olmaz tek atar geçer. Adamın zampaktousu sadece ısı tabanlı deyip geçiştirme sanki ruh gücü kullanmıyormuşta demircide yaptırmış gibi:D Zi Yu'ya gelince onunkinin içinde ruh var sevgi var aşk var ne varsa sayıyon hacı olmuyor. FSJ okuyan arkadaşlar illaki vardır aç istersen anket Zi Yu vs Yamaji diye gör gelen cevapları. Hatta Zi Yu+Tian vs Yamaji'de açabilirsin pek bir fark olmaz
O anketi nereye açtırmayı planlıyorsun? Zi Yu vs Tatsuki açsak KF tatsuki der, bunu bilmiyormuş gibi konuşma allasen. :D

O anketi nereye açtırmayı planlıyorsun? Zi Yu vs Tatsuki açsak KF tatsuki der, bunu bilmiyormuş gibi konuşma allasen. :D
Arada bir iki tane yapıcı yorumlar çıkar onlar iş görür:D Hem herşeyin reklamını yapıyorsun FSJ'den haberi olmayan bir sürü insan var şuna da el at sevaba girersin

thosy

Bana Zi Yu'nun nasıl kazanıcağını anlatır mısın? Hangi saldırısı ile Yama Ji'ye vuracak. Yama-ji'nin hızına yetişip vurabileceği bir saldırısı var mı? Yama-ji bankai açmadan kazanır bence.

Bana Zi Yu'nun nasıl kazanıcağını anlatır mısın? Hangi saldırısı ile Yama Ji'ye vuracak. Yama-ji'nin hızına yetişip vurabileceği bir saldırısı var mı? Yama-ji bankai açmadan kazanır bence.
3. sezona baktın mı bilmiyorum ama hız hiç problem değil bunu önce belirteyim. Şu gördüğünüz adam 3. sezondaki Zi Yu;

Sonrasında Zi Yu'nun çoklu kılıç tekniği rakibin kıpırdamasına bile izin vermeyen bir teknik. Ah Gou ile olan dövüşünde gözleri görmemesine rağmen Ah Gou'ya tek atıyor neredeyse. Yamamoto, Tian'ın kudretine sahip olmadığına göre nasıl kurtulacak o saldırıdan? Tüm kılıçlar kalbini ve iç organlarını kesecek ve Zi Yu'nun Yamaji'nin dibine girmesine bile gerek yok.

thosy

3. sezona baktın mı bilmiyorum ama hız hiç problem değil bunu önce belirteyim. Şu gördüğünüz adam 3. sezondaki Zi Yu;

Sonrasında Zi Yu'nun çoklu kılıç tekniği rakibin kıpırdamasına bile izin vermeyen bir teknik. Ah Gou ile olan dövüşünde gözleri görmemesine rağmen Ah Gou'ya tek atıyor neredeyse. Yamamoto, Tian'ın kudretine sahip olmadığına göre nasıl kurtulacak o saldırıdan? Tüm kılıçlar kalbini ve iç organlarını kesecek ve Zi Yu'nun Yamaji'nin dibine girmesine bile gerek yok.
3. sezonu görmedim, zaten 2 bölümü çevrildi henüz. Rawlara bakmadım. Gözü kapalı iken ne yapabildiği önemli değil. Ah Gou'ya tek atıyor olması da önemli değil. Zaten karanlık ırk güç vermeseydi Tian'a karşı Ah Gou da çaresiz kalacaktı. Bence karanlık ırk güç vermezse Zi Yu, Ah Gou'dan güçlüdür(2. sezonun sonuna kadar okudum). Ama yine de fark etmiyor zaten. Ah Gou ve Zi Yu beraber dalsa da Yama-ji'ye rakip olamaz bence. Evrenler arası çok fazla güç farkı var, Tian FSJ'de en güçlü tanrı da olsa Bleach'de en fazla üst seviye bir espada olur.

Yama-ji bankai açınca soul societyde su filan azalıyor. Ichigo çok güçlendiyse dünyaya geri göndermeyecekler problem çıkar diye. Zi Yu sonradan ne kadar güçleniyor bilemiyorum ama 2. sezondaki gücüyle Bleach evrenine geçse hız ve fiziksel güç olarak kaptanların çok gerisinde kalır. Evrenler arası çok büyük fark var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık