Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Anaaa konuyu ben açmışım la!
Evet, Russel abimiz umarım iyi bir iş çıkaracak. Moffat kadar (güzel manada) uçuk fikirli olmasa da bilimkurgusu kendini kanıtlamıştır. Moffatın aksine uzu soluklu hikaye, karakter yazımı, dram vs konularında da çok iyidir. Komedisi de harikadır.
Bekliyoruz.

Katiksiz bir şekilde aynen boyle devam edin... Zeka seviyeleri eksilerin altina dusmustu tamamda, daha ne kadar dusecekler. Bu seriye bunu yapmak nedir! :of::of::of:

Özlemişim ya. Bu bölüm daha da güzeldi. Sonraki bölümden de ümitliyim çünkü çok uzun zaman sonra dönüyor Toymaker. Muazzam bir varlık kendisi.

Özlemişim ya. Bu bölüm daha da güzeldi. Sonraki bölümden de ümitliyim çünkü çok uzun zaman sonra dönüyor Toymaker. Muazzam bir varlık kendisi.
Giggle... Doctor Who evrenine ait kitaplara, ses kayıtlarına, dizi bölümlerine, yol arkadaşlarına değinmesiyle güzel bir bölüm olmasına karşın Doktorları özel kılan bir şeyi konseptin elinden alarak içini boşaltmış bir bölüm oldu. Ne kadar düşünsem de ısınamadım bu yapılan şeye. Ayrıca Toymaker'ın da hakkı hiç verilmedi. Klasik sezonları da izlemekte olduğum için onun bölümlerini izledim. Zaten bu özel bölümde de ne kadar güçlü olduğu belli oluyor, çok basit bir şekilde kaybetti. Hiçbir manası yoktu yani. Meh. Söylenebilecek daha başka şeyler de var da önemi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık