Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Big Bang Theory'e yeni başladım. İkinci sezondayım. Sheldon'un neden bu kadar popüler bir figür olduğunu anlıyorum ama dizideki açık ara en komik karakter Howard. Umarım vakti zamanında gereken ilgiyi görmüştür bu karakter. Arka planda kalmışsa seyirci tarafında üzücü olur.

The Big Bang Theory'e yeni başladım. İkinci sezondayım. Sheldon'un neden bu kadar popüler bir figür olduğunu anlıyorum ama dizideki açık ara en komik karakter Howard. Umarım vakti zamanında gereken ilgiyi görmüştür bu karakter. Arka planda kalmışsa seyirci tarafında üzücü olur.
tüm olayı yahudi olması olan eleman dimi

Tekrardan Lost izlemeye başladım. 4.sezonu bitirdim. Aradan yıllar geçtikten sonra izlemesi feci sarıyormuş. Baya unutmuşum diziyi. İzledikçe hatırlamaya başladım.

İlk 3 sezonun bölüm sayısı çok olsa bile bence en keyifli bölümler bu sezonda bana göre. Gizem unsurunu çok iyi yediriyorlar. Merakla izliyorsun. Sürükledi aldı beni. İlk kez izliyormuş gibi heyecanla izledim. 2.sezonda bana göre en iyi sezon. Ambara giriş ve Michael Emerson'un karakterinin gözükmesiyle feci ivme yakalıyor o sezon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık