Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

BBC 21. yüzyılın en iyi 100 dizisi diye liste yapmış. Listedeki dizilerden 43 tanesini izlemişim, beş tanesi de izlenecekler listemde. Yarıdan fazla çıkar diye düşünmüştüm, üzüldüm.

Bende 36 tanesini izlemesim şaşırdım ya cok dizi izlemisim. :(

BBC 21. yüzyılın en iyi 100 dizisi diye liste yapmış. Listedeki dizilerden 43 tanesini izlemişim, beş tanesi de izlenecekler listemde. Yarıdan fazla çıkar diye düşünmüştüm, üzüldüm.

Boys, Man in the High Castle, Person of Interest, Boarwalk Empire, Peaky Blinders, Gomorrah, Rome, Yellowstone, Endeavour, Bron/Broen, Newsroom. Benim aklıma gelen ve listede bulunmayanlar. Bunları listeye almayıp Stranger Things, Queen's Gambit, La Casa De Papel gibi Netflix saçmalıklarını listeye almaları listeyi hazırlayanın ne kadar konudan haberdar olduğunu gösteriyor.

Boys, Man in the High Castle, Person of Interest, Boarwalk Empire, Peaky Blinders, Gomorrah, Rome, Yellowstone, Endeavour, Bron/Broen, Newsroom. Benim aklıma gelen ve listede bulunmayanlar. Bunları listeye almayıp Stranger Things, Queen's Gambit, La Casa De Papel gibi Netflix saçmalıklarını listeye almaları listeyi hazırlayanın ne kadar konudan haberdar olduğunu gösteriyor.
Bron/Broen var listede.

Peaky Blinders'ın listede olmaması şakadır ciddi yapmamışlardır sever bunlar böyle şakalar yapmayı akli dengesi yerinde insan böyle şaka yapmaz ama neyse güldük eğlendik yarın şakasız bir liste açıklarlar umarm.Yellowstone'da yokmuş listede :D

Silinmiş Üye

Kidding

Gülsem mi üzülsem mi karar veremedim. Komik kukla ustası ama aynı zamanda oğlunun kaybına üzülen bir baba ve bunun için özel bir bölüm yapmaya çalışması. Ölümle mücadele ederken insanlarla gülen ama yalnız kaldığında yalnız ağlayan biri. @Smoker önermişti iyi ki de önermiş baya beğendim.

En anlamlı tarafını zaten başlangıcında veriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık