Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Deniz ve Meyveler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wikipedi'ye kim yazdı bilmiyorum.Ama mangayı yazan kişinin Eiiçiro Oda olduğunu ve '' vücudun yarısı suya batarsa meyve güçlerini kullanamazsın '' yazının mangada geçtiğini göz önüne olarak sanırım ya Nami yalan söylüyor yada Wikipedi.
Manga çevirilerine çok güvenmiyorum açıkçası. İstediğine inanabilirsin. Orayı yazan adamlar, senden benden iyi biliyorlar bu işi. Kesinliği olan bir bilgi olsa, emin ol orada yazardı.

Enel'in nefessiz yaşadığı nerede açıklanıyor ben kaçırmışım?
His current mini-arc suggests he does not need to breathe, and can survive outside of the atmosphere.
Wiki'de yazan bu.

Aynı kapakta ayda önceden insanların yaşadığını gördük.Duvarlarda resimelr var.Birkalar vs.Yani ayda yaşam olabilir.

Kim o adamlar çok merak ediyorum açıkçası.Wiki herkese açık diye biliyorum.

Gene wikiden yazı kanıt yok.
Evet, Wiki herkese açık. Girip bilgi değiştirmeyi deneyebilirsin. Sonucunu da kendi gözlerinle görürsün. Yukarıda da söyledim, umrumda değil neye inandığın. Böyle saçma bir sebepten benimle polemiğe de girme. Kaynak istedin gösterdim. Güvenip güvenmemek senin tercihin.

Wikipedki nasıl bir kaynak?Neya dayanarak yazıyolar?Mangada yazan sayfa var ve sen hala neye inanmak istiyorsan ona inan diyorsun.Bence sen wikipediye fazla inanıyorsun. Zaten tartışmay değcek bir şeyde değil hani.Enel nefes alsın almasın çokta fifi.
Peki kütüphane de ki bilgilere inanmıyor musun ?

Edit ;
Karakter bilgileri
Genel Tanıtım
Sbs 'ler
Şeytan meyveleri vb.

Çoğunun belki de hepsinin kaynağı Wiki
Bunların kafadan yazıldığını mı düşünüyorsun ?

Aokiji,shiki ve enel'e nehir,ırmak,göl,deniz,okyanus işlemez.Meyve bakımından en yıkıcı 6 meyveden 3'ü ve kendilerini her ortamdan kurtara bilecek nadir 3 lü.

Wikipedki nasıl bir kaynak?Neya dayanarak yazıyolar?Mangada yazan sayfa var ve sen hala neye inanmak istiyorsan ona inan diyorsun.Bence sen wikipediye fazla inanıyorsun. Zaten tartışmay değcek bir şeyde değil hani.Enel nefes alsın almasın çokta fifi.
Bence de çevirilere fazla güvenme hepimiz insanız hata yaparız çevirilerde de dahil eğer o dediğin bilgiyi oda açıklamışsa bir şey diyemem ama çeviriye bakıp söylüyorsan %100 doğru diyemezsin bugün bile animeyi izlerken başka siteden izledim afedersin ama rezalet çevirmişler altta ingilizce biraz üstünde Türkçe zıtlıyor birbirlerini

Aokiji,shiki ve enel'e nehir,ırmak,göl,deniz,okyanus işlemez.Meyve bakımından en yıkıcı 6 meyveden 3'ü ve kendilerini her ortamdan kurtara bilecek nadir 3 lü.
aokiji ve shikide dibine kadar haklısın hele shiki suyu kontrol edebiliyor yani denize dokunması yeter. ama enelin kendini kurtarıp kurtaramıyacagına emin degilim nefes almadıgından ölmeyecektir ama kendini kurtarabilirmi bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık