Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    206
Rüyasında.
Sonra 1 ay sonra big momu madara etti
Psikolojik olarak Dof'u aşamaz.

Ceaser'ı yenmek için elini kaldırmasına gerek yok. Ceaser benden güçlüsün istesen anında öldürürsün diyerek adada kalması karşılığında kalbini istiyor. İsteyene müsait olduğum zaman sayfa panelini atarım.

Ve hayırdır kaçmak??? Tek koluyla bile diklenip orta parmağını gösterecek kadar yüreğe sahip.

Şuan ise gelsin Doffy, Law zorlanmaz.
Ben gücü Ceaser'a yetmez mi dedim. Merak etme, panel panel biliyorum o sahneleri. Law'ın planı neydi? Ph'a benim bildiğim Dofy uçarak gitti, orada beklemeyen bir law vardı. Luffy falan hikaye istese orada Ceaser'ı istediği zaman indirip Dof'u oraya çekip indirebilirdi ama denememiş bile. Law kendisi bir gün Dof'u aşacağını hatta yakın zamanda bunu yapacağını hayal etse bile çok farklı davranırdı.

Rüyasında.

Psikolojik olarak Dof'u aşamaz.

Ben gücü Ceaser'a yetmez mi dedim. Merak etme, panel panel biliyorum o sahneleri. Law'ın planı neydi? Ph'a benim bildiğim Dofy uçarak gitti, orada beklemeyen bir law vardı. Luffy falan hikaye istese orada Ceaser'ı istediği zaman indirip Dof'u oraya çekip indirebilirdi ama denememiş bile. Law kendisi bir gün Dof'u aşacağını hatta yakın zamanda bunu yapacağını hayal etse bile çok farklı davranırdı.
Law, Doffy'i indirmek isterken aynı zamanda Kaido'nun askeri gücünü zayıflatmak istiyordu. Asıl planı Kaido tarafından ölmesini sağlamaktı. Doffy'nin aradan çıkmasıyla da oluşacak kaosun içinde olmak istediğini söyledi. Bunun için Baby 5 ve Buffola için istiyorsan gel diyerek PH çekmesiyle kendisi Rosa'da ki fabrikayı halledecekti. Kendi gücünün o sıra yetmeyeceğini biliyordu aynı zamanda psikolojik savaşta veriyordu fakat şuan için geçerli değil bu. Rosa'da eşik atladı, her anlamda. Bugün Doffy gelse Law yener. Gamma'ya az kalsın canını veren Puncture'de azraile eşlik eder. Bunun içinde elbet açığı yakalar. Önceki gibi ve Mom'da da olduğu gibi.

Senin her zaman dediğin gibi kılıççılar hayal görüyor. :D
KOnu nedir ? Anlamadım. Kaldı ki ben kılıç lobisinden ya da her hangi bir lobiden de değilim.

One Piece gibi plota ve keyfe keder günlük etkinliklere göre kimin güçlü kimin vasıflı kimin basiretsiz olduğunun anlık değiştiği bir yerde de her arc bir şeylerin tarafı olmak "aha bak demedik mi" çekmek , ya da "bekle sonraki ark benim ki kral olacak" falan yapmak bana komik geliyor. Beni dışında tutun agalar :D

KOnu nedir ? Anlamadım. Kaldı ki ben kılıç lobisinden ya da her hangi bir lobiden de değilim.

One Piece gibi plota ve keyfe keder günlük etkinliklere göre kimin güçlü kimin vasıflı kimin basiretsiz olduğunun anlık değiştiği bir yerde de her arc bir şeylerin tarafı olmak "aha bak demedik mi" çekmek , ya da "bekle sonraki ark benim ki kral olacak" falan yapmak bana komik geliyor. Beni dışında tutun agalar :D
Seni dahil etmedik reis. Yorumunu gösterdim kendi fikrim bu yönde diye. Seninle ilgili kişisel bir şey yok. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık