Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çokbilmiş Bölüm Yıldızları (1124)

Bölümün yıldızı kimdi?

• Borsalino

Kullanılan: 31 64.6%
  • Lilith

Kullanılan: 4 8.3%
  • Morgans

Kullanılan: 9 18.8%
  • Nefertari Vivi

Kullanılan: 4 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    48
1116. anket sonuçları; 20 oy alan Stussy birinci, 13 oy alan Silvers Rayleigh ikinci ve 12 oy alan Sakazuki üçüncü oldu.

1117., 1118. ve 1119. bölümleri yeniden okumak isteyenler için link aşağıda;

1117. anket sonuçları; 27 oy alan Roronoa Zoro birinci, 6 oy alan Doll ikinci ve 5 oy alan Vegapunk üçüncü oldu.

1118. anket sonuçları; 15 oy alan Jewelry Bonney birinci, 13 oy alan Monkey D. Luffy ikinci ve 6 oy alan Marcus Mars üçüncü oldu.

1119. anket sonuçları; 22 oy alan Emet birinci, 12 oy alan Monkey D. Luffy ikinci ve 4 oy alan Topman Warcury üçüncü oldu.

1120. bölümü yeniden okumak isteyenler için link aşağıda;

Fanlık yapmayarak Vegapunk dedim. Forumun ekseriyeti karakterden nefret ettiği için kendi fanı oldukları, bölümde tek panelde geçmiş karakterleri, bölümün tamamında var olup bütün dünyayı hareketlendiren adama tercih edecekler.

Bonney’e tekrar Nika’lık yaptırdığı için oyumu en alakasız kişilere verdim. Bölüm bende kusma hissi bıraktığından bence bölümün yıldızı yok

merhaba korsanfan tayfa yıllardır taküp ederim bu animeyi tam tamına 21 yıldır star tv de türkçe dublajından beri takip ederim yani yıllar önce lola big mom ilişkisini tahmin etmiştim şimdi de nami diyorum nami kesin önemli biri çıkacak:D

1121. anket sonuçları; 13 oy alan Vegapunk birinci, 10 oy alan Monkey D. Luffy ikinci ve 8 oy alan Buggy üçüncü oldu.

1122 ve 1123 bölümleri yeniden okumak isteyenler için link aşağıda;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık