Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 103 [4 Ağustos 2022]

Bence hata değildi de "biraz fazla b*kunu çıkardım galiba" diyip kıvırmış gibi. Koldaki siyahtan beyaza geçişi de mi yanlışlıkla yapmış beyefendi?
Luffy'nin gücü çevresini de elastike ediyor, adam bunu daha nasıl açıklasın. Dof'un meyvesi nasıl her yeri sicimleştiriyordu, Kata'nınki moçileştiriyordu, Luffy de lastikleştiriyor.

Sırf eleştirmiş olmak için eleştirmenin manası yok.

Her cilt 10 bölümden en az 7-8 sahnede mutlaka bir düzeltme oluyor, açıp bakmakta özgürsün.

Luffy'nin gücü çevresini de elastike ediyor, adam bunu daha nasıl açıklasın. Dof'un meyvesi nasıl her yeri sicimleştiriyordu, Kata'nınki moçileştiriyordu, Luffy de lastikleştiriyor.

Her cilt 10 bölümden en az 7-8 sahnede mutlaka bir düzeltme oluyor, açıp bakmakta özgürsün.
Gözden fırlama sahnesinde düzeltme var mı?

Onu hala bende anlamadım. Kaidoyu niye esnetiyoruz?? Mantığı yok yani. Hatta elini elmas kadar sertlestirebilse daha iyi olurdu
Büyük ihtimal güçlerine tam hakim değil o sıra. O yüzden sadece yapabildiğini görüyoruz bu şekilde bilgi aliyoruz. Hakim olsa çevirmez. Belki de tüm uyanış sahibi karakterler de başkasının vücudunu etkileyebiliyor mudur acaba? Görmememizin sebebi Dof ve Katakuri'nin uyanışa hakim olduğu için bunu yapmaması ile açıklanabilir belki.

Olması gerekenin bu olduğunun farkındayım zaten ama ben bunun her ciltte yapılan 7-8 düzeltmeden farklı olduğunu düşünüyorum.

Dof'un meyvesi nasıl her yeri sicimleştiriyordu, Kata'nınki moçileştiriyordu, Luffy de lastikleştiriyor.
Doflamingo da Katakuri de sadece cansız varlıkları etkileyebiliyordu. Uyanışların pasif olarak diğer canlıları etkilediğini henüz görmedik bildiğim kadarıyla. Sadece Kid'in meyve uyanışı diğer canlıları etkiliyor ama o da direkt saldırı. Pasif değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık