Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Carnival Row (2019-2023)

Diziyi beğendiniz mi ?

• Evet, Beğendim

Kullanılan: 7 77.8%
  • Hayır, Beğenmedim

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9

Yayınlayan kanal:
Amazon prime
Sezon sayısı: 2
IMDb Puanı: 7.8
Türü: Suç, Dram, Fantezi
Durumu: Tamamlandı
Baş roller: Orlando Bloom, Cara Delevingne, Simon Mcburney

Bir insan dedektif ve bir peri, bir dizi cinayetin akıl almaz bir canavarı ortaya çıkarmasıyla şehrin huzursuz huzurunun çöktüğü Viktorya dönemine ait bir fantezi dünyasında tehlikeli bir ilişkiyi yeniden alevlendirir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dizi başta güzel gelmişti ama bilmiyorum çok kopuk sahneler vardı sonraları sarmadı pek. 2.Sezon niye bu kadar geç çekildi ona da anlam veremedim. Tutulmadı herhalde devamı gelmez sanmıştım ama tekrar çekmişler. imdb puanı da sırf orlando'nun hatrına sanırım.

Prime da var diye bakayım dedim baya izledim hatta 7 bölüm felan ama bir yerden sonra sıkmaya başladı, evren sanki çok fazla bir şey vaad etmiyordu, seks-romantizme verildi iyice ben dünyasını merak etmiştim, steampunk olunca da izliyim dedim ama hayal kırıklığı oldu.

Bazı dizilerin ikinci sezonu yapılmamalıdır. Bu da o dizilerden biri. Ne rezalet bir sondu öyle, kelimeler kifayetsiz kalıyor.

İlk sezon fena değildi. İkinci sezonla ilgili yorumları okuduktan sonra izleyesim gelmedi. Son bölüme bakınca sebebini az çok anladım.

ilk sezon fena değildi, konusu saçma ama müzikleri başarılıydı. ikinci sezonun sonunu zor getirdim. konu saçma olsada izleniyor ama alttan altan mesaj verme çabası olunca izlenmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık