Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Brook'un Hikayesi - Rhythm of Sadness

Merhaba arkadaşlar, bu sefer yaptığım müziğin bestesi bana ait değil. The Witcher 3 oyunundan çok sevdiğim müziklerden birini sıfırdan kendim yaptım. Acemice yaptığım illüstrasyon çizimleriyle de birleştirip bir video haline getirdim.

Müziğin orijinal ismini bulamadım. Yani kim besteledi bilmiyorum. Ama büyük ihtimalle oyunun müziklerini yapan Marcin Przybylowicz, Mikolai Stroinski veya Percival'ın elinden çıkmıştır. Kullanılan enstrümanlar ve tarzları hemen hemen böyle.

Ben de orjinal haline benzer enstrümanlar kullanmaya çalıştım. Oyundaki en güzel kadın olduğunu düşündüğüm Triss Merigold'un da illüstrasyonunu yaptım ama müziğin onla alakası yok. Müzik genelde Skellige'de çalıyordu. Kullandığım kadın sesi de Triss'e ait değil. Müzik yapımında kullandığım bir ses efektini kullanıp Witcher telafuzu oluşturmaya çalıştım. Bazılarını rahatsız edebilir ama müziğin birebir benzerini sıfırdan yapmak yerine böyle ufak bir detay olsun istedim sadece o kadar. Orijinalinin verdiği tadı ve kaliteyi vermem elbette mümkün değil ki kendim için amatör kelimesini bile fazla buluyorum ama yine de sonucu beğenebileceğinizi düşünüyorum. Dinlediğiniz için şimdiden teşekkürler

Rumbar Korsanları'nın son performansından kareler de yer alıyordu ama telif dolayısıyla hikayeyi tekrar kurgulamak zorunda kaldım maalesef. Olduğu kadar : ))

Eline sağlık, çok beğendim. Brook'un geçmişi Chopper'ınkinin ardından en etkileyici bulduğum bölümlerdendi. Yorki de çok sevdiğim bir karakter. Umarım tekrar görebiliriz kendisini :D

Eline sağlık, çok beğendim. Brook'un geçmişi Chopper'ınkinin ardından en etkileyici bulduğum bölümlerdendi. Yorki de çok sevdiğim bir karakter. Umarım tekrar görebiliriz kendisini :D
Beğenmene sevindim hocam. Chopper ve Robin'in hikayesini ben de çok severim. Chopper'in hikayesini Hiluluk katmerliyor. Nami'nin de güzel bir hikayesi var ama diğerleri kadar geçmemişti açıkçası.
Yorki'yi kesinlikle göreceğiz. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık