Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Brook ve Big Mom

Brook BM'ın canlandırdığı nesneleri müziğiyle o hale getirmişti zaten meyve yoluyla antilik durumu var denemez. BM'ın tek gücü de o değildir zaten. Gösterildiği kadarıyla direkt ruhu çekip alıyor.Yani bence de Brook'un herhangi birinden farkı yok.
Ha şöyle olabilir Oda Brook'u öldü gösterir son sayfada, Brook kendi ruhu üzerinde kontrole sahip olduğu için kaçabildi diye okuruz 2-3 bölüm sonra.

Yazı için eline sağlık Kensei. Yazdıklarını okuduktan sonra benim de aklıma bişeyler geldi. Dedin gibi Brook ve tayfasi zehirlenerek ölmüştü, peki o zehir hala Brook'un vücudun da veya ruhunda kalmışsa. Animede gördüğümüz gibi Brook'un ruhu yeşil renkte. Yeşil renk de genelde zehir ve toksin i temsil eder.Peki bu arcda zehirin antisi kim Reiju! Hatun gelip bu zehri çekebilir ve farklı bi güç gelebilir Brook'a. Tabikide bu güç gelse bile Brook'un BM ye zarar verebileceğini düşünmüyorum:)

Oda sensei istese Brook'a çok feci power-up verebilir.Benim aklıma Bleach okuyanlar bilir Yamamato-taiço nun Bankaisi geldi.Bankaisinin hangi yönüydü tam hatırlamıyorum ama güney olması lazım.Bu güney formunda öldürdüğü düşmanların iskeletlerini canlandırıp bir ordu çıkarıyor saldırtıyodu.Brook'a o kadar Soulking dendi bi ruhlar ordusu çıkarsa yüzüklerin efendisi-vari efsane olur :mincika:

Brook o plastik saplı kılıcıyla ancak Usopp vari adamlar ile dövüşebilir, gerisi fasa fiso. Yazdığın teori tutabilir, Luffy'nin gözü önünde ölürse daha güzel olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık