Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Sakazuki

Kim yener?

• Borsalino

Kullanılan: 48 42.9%
  • Sakazuki

Kullanılan: 60 53.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
+nı verdim. Bu konuda haklısın. İlla dövüşmesine gerek yok birileriyle. Her türlü güçlenebilir. Ama bunu nasıl yapabilir? Yani var mı aklında Teach için bir eğitim modu? Boş bir adaya gidip deprem meyvesinimi kullanmıştır sürekli? Gerçi onun için boş ya da dolu olması fark etmiyor. Ya da okuduğu meyve kitabında yazması muhtemel bilgilerimi denemiştir? Ya da yıllarca yanında kaldığı oyajiden gördüklerinde mi ustalaşmıştır?

Teachte WB gibi hantal bir karakter. Yediği karanlık meyveside üst düzeyde dayanıklılık gerektiriyor çünkü aldığı acıyı ya da hissettiği acıyı arttırıyor. Dayanıksız iradesiz bir karakter yemiş olsaydı hissedilen acıya dayanamayıp bayılabilirdi. Bir de seri sonu villaini olacak diye düşündüğümden kendi kendime şişiriyorum Teachi :D Beklenti yani.
Teach'in nasıl güçlendiğini çok irdelemiyorum açıkçası.Oda bile düşünmüyor bence bu tarz şeyleri.İşte "Adam meyve yedi onda ustalaştı" der geçer.Boşlukları biz doldururuz.:D Ama illa bir açıklama getirilecekse Oyaji'den gördükleriyle ustalaşması kısmı iyi bir açıklama.Sonuçta adam yıllardır WB'nin yanındaydı.İllaki meyvenin kullanımını 3-5 çözmüştür.

Teach'in son boss olma ihtimali epey kuvvetli zaten.Oda Roger vs WB'ye selam çakabilir.Tabii tek bir farkla.WB iyi biriydi.Teach aksine kötü biri olucak.O yüzden son savaşta genç WB ayarı olucaktır bence.

Teach en güçlü adam da olsa Teachi gömecek bir çuval adam vardır.Bu sığır konuşmaktan falan dövüşmeye fırsat bulursa anca yener.Wb o hali ile iki paralık edip yerlerde süründürüyordu bunu.Ace az akıllı olsa bunu konuşturup konuşturup döverdi ama rahmetinin aklı kıttı malesef.
Ace ve Teach al birini vur ötekine sığırlıkta zirveler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık