Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boa Hancock vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Hancock

Kullanılan: 3 100.0%
  • Ivankov

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Bunu neye dayanarak söylüyorsun.Lord diye mi meyvesi yüzünden mi neden bu kadar büyütülüyor.İvankovda dragonun sol kolu denebilecek bir adam.2 sene önce zoro kumayı kesebildiyse sanjiye eğitim veren adamı sen hayal et.Meyvenin hız ve postalama dışında ölümcül bir olayını görmedik.Ursus shock ile de ivankov ölecek falan değil.Bütün lazerlerine de rahatça karşılık veriyor.Akainunun dediği gibi egzantrik teknikleri olan İvankov bence yakın dövüşte kumayı harcar.
Ivankov'un neyi var Allah aşkına de bi hele:D Wink atsa Kuma karşılar ya da sıyrılır başkalarını ışınlayabildiği gibi kendinide ışınlıyor gördüğümüz kadarıyla anında Ray-san ile Kizaru arasına girdi adam. Ursus Shock yese Ivankov Hordy misali hormon krizine girer üç beş parmak daldırır böbrekten. Meyvesi hızı çelikten sert bedeni ve Kizaru'nun lazeri var adamda. Adam akıllı dövüştüğünü göremedik garibimin beynini feda etti yoksa Kuma şu serideki önü en açık adamlardan biri bence. Ivankov anca dayak yedikçe hormon basar kendine öyle dayanır sonra pert olur

Ivankov'un neyi var Allah aşkına de bi hele:D Wink atsa Kuma karşılar ya da sıyrılır başkalarını ışınlayabildiği gibi kendinide ışınlıyor gördüğümüz kadarıyla anında Ray-san ile Kizaru arasına girdi adam. Ursus Shock yese Ivankov Hordy misali hormon krizine girer üç beş parmak daldırır böbrekten. Meyvesi hızı çelikten sert bedeni ve Kizaru'nun lazeri var adamda. Adam akıllı dövüştüğünü göremedik garibimin beynini feda etti yoksa Kuma şu serideki önü en açık adamlardan biri bence. Ivankov anca dayak yedikçe hormon basar kendine öyle dayanır sonra pert olur
Kuma meyveyle ışınlanıyor ama tepki hızı düşük.Zoro o yüzden gafil avlayabildi.Yani rakibin üzerine giderse darbe alması kaçınılmaz.Savaşta gördük bir tekmeyle adam kumayı uçuruyor.Zoro bile kumanın çoğu saldırısını atlattı.O yüzden bence ivankovu alamaz.Jinbei vs ace dövüşü gibi olur en fazla.Adamın marco ve vista tarzı kesici saldırıları var.Wink saldırıları zaten hafife alınacak gibi değil.Özellikle galaksi olanı.Hormonlarda dövüşe devam etmesini her türlü sağlar ve rakip için de tehlikeli.Ben bu adamı kumadan aşağı görmüyorum.Law gibi olabilir ama law farklı olmasa şu an hikayesini okumazdık diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık