Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Big Mom / Charlotte LinLin

karolla

Bence bigmom fiziksel olarak ilişkiye girmiyor. Ruh eşi olarak uyum sağladıkları ile ruh evliliği yapıp çocuk doğuruyor.

Bence bigmom fiziksel olarak ilişkiye girmiyor. Ruh eşi olarak uyum sağladıkları ile ruh evliliği yapıp çocuk doğuruyor.
Bende aynı şeyi detaylı bir şekilde anlattım sağol :D

O değilde bu konuyu Big Mom hakkında forum üyelerinin ne düşündüğünü öğrenmek ve beyin fırtınalarını paylaşmaları için açtım sadece benim yazdığım teori konuşuluyor. Katılın arkadaşlar bu tür bilgi aktarımlarına bilgiden bilgi doğar.

43 tane kişi ile ilişkiye girmiş ise benim gözümde itibarı kalmaz demişsin ama benim gözümde tipi gözüktükten sonra direk itibari kalmadı zaten :D

Yami

"Doğal yoldan 43 adamla Yonkou ilişkiye girmiş ve bu kadar çocuğu olmuş. Ve 43 herifle ilişkiye giren bir yonkounun sanmıyorum okuyucunun gözünde bir itibarı kalacağını."

B
u konuyu sadece biz ele alıyoruzdur ha :D
Niye itibarı kalmasın ki. Herkesi evladım diye seven baba oluyor da niye anne olamasın.
Varsın doğursun. Buradan niye vurdunuz kadına ya

"Doğal yoldan 43 adamla Yonkou ilişkiye girmiş ve bu kadar çocuğu olmuş. Ve 43 herifle ilişkiye giren bir yonkounun sanmıyorum okuyucunun gözünde bir itibarı kalacağını."

B
u konuyu sadece biz ele alıyoruzdur ha :D
Niye itibarı kalmasın ki. Herkesi evladım diye seven baba oluyor da niye anne olamasın.
Varsın doğursun. Buradan niye vurdunuz kadına ya
Güçlü kadından ziyade kadın olarak karşımıza çıktı. 43 müttefik gemisi yok muydu bu Wb'nin? Bu sayıda var bir şeyler.:D Güçlü kadın imajını yerle bir etti Mom. Biz ondan Margaret Teacher olmasını beklerken o gitti 7 kocalı Hürmüz oldu.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık