Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bariyer Meyvesi'nin Gücü

Meyve Nasıl

• Çok Güçlü

Kullanılan: 13 16.9%
  • Güçlü

Kullanılan: 39 50.6%
  • Normal

Kullanılan: 24 31.2%
  • Güçsüz

Kullanılan: 1 1.3%
  • Çok Güçsüz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Bence meyveyle alakası yok hakisi çok güçlü olan biri bence BM ye hasar verebilir. Şu an bizim tayfanı haki seviyesi üst seviyede olmadığı için pek bir etki yaratamıyorlar.
Yok BM icin demedim bariyer BM'nin fiziksel saldirilarina dayanir mi ? Meyve bazli olarak dusunursek. Dedigine gelince zaten uper haki olarak gordugumuz bir kata var. Dedigin gibi ama sirf haki de yetmiyor guc de lazim ki o denli saf gucte kimseler az var.

Yok BM icin demedim bariyer BM'nin fiziksel saldirilarina dayanir mi ? Meyve bazli olarak dusunursek. Dedigine gelince zaten uper haki olarak gordugumuz bir kata var. Dedigin gibi ama sirf haki de yetmiyor guc de lazim ki o denli saf gucte kimseler az var.
Okadar BM konuşuldu ki bugun artık nereye baksam bm yi görüyorum kusuruma bakma :D
Bariyer kendi bazında bir savunma meyvesi ve zırh hakisi zirve olan ve yapılı olan (mesela jack) birisinin elinde herhalde muazzam bir güç olur ve bence BM ve WB nin saldırılarına dayanır. Tabi şöyle bir şey var ilk birkaç saldırıyı tutabilir ama kullanıcının hakisi bittiği zaman çaresiz kalır.

Garp ı geçin. Sai, sanji, zoro, vergo, sentomaru da filan olsa bile yeter. Fiziksel gücü ortalama üstünde olan her karakterde minimum yonkou sağ kolu olma potansiyeli olur. Ne kadar güç verirsen bariyer kırılmayacağı için o kadar büyük etkiye sahip olursun. Garp zaten meyve yemeden rn üstlerde var olan birisiydi. Fiziksel gücünü attıran bir meyveye sahip olsaydı belkide serinin en güçlü karakteri olarak anılacaktı.

Güçlü meyvedir dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık