Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Baam ve Zorunlu Evlilik (Tower of God)

Baam, Lilial ile evlenir mi?

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Aslında, Baam'ın Lilial ile evlenmesine hiç ihtimal vermemiştim. Baam'ı zorla evlendirme olayı nasıl sonuçlanır? Bu olay sebebiyle başka bir hikayeye başlar mıyız? Baam ve onun yakınları nasıl tepkiler verir? Bu gibi soruların cevabını merak ediyordum. Anketi de büyük bir ciddiyetle hazırlamamıştım, soracağım sorunun yanına konuyla alakalı destekleyici bir unsur olarak hazırlamıştım.

Yarışma olayını hiç tahmin etmemiştim. Olayın buraya bağlanmasına gerçekten çok şaşırdım. Ama olay, çok daha ilgi çekici bir hal aldı. Bakalım nasıl sonuçlanacak?

Bu arada, ankete katılımınız ve cevaplarınız için sağ olun
Androsi ile evlenmeyecekse yarışma sonu, kimseyle evlenmez. Başkasıyla evlenirse olmaz...

Baam'ın Eduan Koon'dan neyi eksik, bilmiyorsunuz ama prensesler Baam için hazırlanmış, hepsi onun. Başka erkeklerle bakışsalar hemen öldürüveriyor Zahard.

Aslında kuleyi orta çağ mantığıyla düşündüğümüzde 10 ailenin hepsi ayrı bir kraliyet ailesi ve o dönemde yaygın olduğu şekilde politik evlilik baya mantıklı olabilir.Seride güncelden baya geriyim ve çoğu olayı unuttum ama Baam'ın yerinde olsam Traumeri'ye Zahard'a karşı ittifak yapmak şartıyla kızlarından biriyle evlenmeyi öneririm.

İşin geyiği bir yana çok erken yakalandılar aile liderine. Biraz daha güçlense kimseyle ittifak falan yapmasına gerek kalmayacak Baam'ın. Seri başından beri sürekli bir yöne itekleniyor, kendi düşüncesiyle yaptığı işler tektük. FUG'dan ayrılması, ustasını kurtarması falan. Şu an bile ikiz prenseslerin anası yönlendiriyor çocuğu. Karakter gelişimi lazım birazcık daha, yavaş yavaş oluyor o da malasef konu akışı itibarı ile. Evlilik zor şu an, en azından ben öyle düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık