Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Antik krallık-Güneş-Gezegen işgalleri

Teori son kısma kadar çok güzel, aklıma yattı ama Oda'nın bize tanıttığı Vegapank'ın dehası bilim üzerine. Kişiliği nedeniyle plan yapabilecek biri değil. Anca Dragon gelip söyledi ise böyle bir şey yapmıştır yoksa yapmayı akıl edemez. Açık konuşayım, Vegapank'ı strateji oyunlarında tokatlarım.
teorinin çok senaryo kısmına girip bulandırmak istemedim. böyle birşey olursa bu planın devrimci ayağı da olur illaki. tokatlarsın, inanıyorum :D

Özellikle bu kısım çok hoşuma gitti. Biliyorsunuz Vegapunk hem görüntüsüyle hem de zekasını yeteri kadar yansıtamamasıyla baya bir hayal kırıklığı oldu. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse Vegapunk tekrardan insanların hayalindeki o "mastermind" kişiye dönüşebilir ve kaybettiği repütasyonunu toparlayabilir. Umarım ileride en azından dediğine benzer bir olay gerçekleşir.
Vegapunk: Goroseileri sazan niyetine avlayan adam
beğenmene sevindim

doflamingonun bahsettiği marijoedeki hazine ile bu teorideki sonsuz alev/yaratılan güneş arasında bir bağlantı olduğunu düşünüyorum.

zamanında böyle birşey yazmıştım. red linedeki peri tozu diye. bu konuya eklemeyi unutmuşum ama konuyu çok iyi destekliyor. fazla üstüne düşmediğim için fark etmedim ama teori geliştirmeye çok müsait

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık