Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

İlk sezon yayınlandığından beri 10 sene geçmiş gibi...
Harbiden ya... 4 sene bekledim bu animeyi.
2. sezon için bir tık yaşlı hissediyorum kendimi ben de:ühü:
Şu konuşmanın ardından merak edip seriye başladım ve hazır kf de çökmüşken bir günde iki sezon bitirdim. Bayağı beğendim. Klişe karakteri çok fazla olsa da ana karakter sınıfını da seriyi de sırtında taşıyor. :s

Üye silindi 9211

Cyberpunk 2077 edgerunners izleyebilirsin oda baya güzel neon genesis gibi

Yillar sonra anime izlemeye basladim tahminim epey anime birikmistir. En son anime izledigimde spoiler ( sasuke köyü terk etmişti.) Chain saw , one piece , bleach , jujutsu kaisen, hero my academia gibi bir kac anime tavsiye edermisiniz simdiden teşekkürler.

Yillar sonra anime izlemeye basladim tahminim epey anime birikmistir. En son anime izledigimde spoiler ( sasuke köyü terk etmişti.) Chain saw , one piece , bleach , jujutsu kaisen, hero my academia gibi bir kac anime tavsiye edermisiniz simdiden teşekkürler.
Sasuke'nin hayata karşı olan isyanında kaldıysan biriken çok fazla popüler eser var, onları izleyebilirsin. Şonen istemişsin; Naruto'nun geri kalanı, Boruto, HxH, SNK, FMA, DBS, Jojo, Gintama, Kimetsu, Black Clover .... uzar gider ancak en iyisi Fairy Tail izlemek olur. Ama yeniden başlangıç için kısa ve seyirlik bir şonen önereyim, Zetsuen no Tempest.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık