Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ile Koramiraller Arasındaki Güç Farkı

Bir Amiral'in çıkartabileceği savaş gücünü/sıkıntıyı kaç Koramiral çıkartabilir?

• 3

Kullanılan: 7 6.7%
  • 4

Kullanılan: 3 2.9%
  • 5

Kullanılan: 12 11.5%
  • 6

Kullanılan: 5 4.8%
  • 7

Kullanılan: 6 5.8%
  • 8

Kullanılan: 5 4.8%
  • +8

Kullanılan: 85 81.7%

• Kullanılan toplam oy
    104
Onlar elbet biraz daha güçlü çıkacaklardır. Oda kor rütbesini ne kadar ele ayağa düşürdüğünü bildiği için sonradan ekledi bunları. Ama benim dediğim şuana kadar hangi koramiralin "Vay be adam gerçekten güçlüymüş" dedirttiğini gördük Vergo dışında. Odanın bu yıla kadar çizdiği koramirallere bak hepsi teke tekte Vista'ya birkaç saat direnebilecek seviye de.
Cidden öyle, bir tanesi Sabo'dan tek yedi, biri Vergo ve Law'dan dayak yedi üstüne Doflamingo'dan tek yedi, biri Hancock'tan tek yiyecekti kurtardı kendini falan hep böyle. Ortalama koramiral seviyesi cidden çok düşük

3 kurtarmaz mı ? :D Çok ezik kaldı Kor kardeşler :(
Bartolomeo'dan tek yiyen koramirallerden bir cacık olmaz. Ne 3'ü :D 20 tanesi Law'a denk değil bunların.

cp9 Lucci'ye baba çeken adamlar bunlar yahu, nasıl 3 koramiralin Law edeceğini düşünüyorsun?

Edit : Ha diyeceksin herkes Maynard değil diye, o zaman bende şunu diyorum, Bastille denen armudun Maynard'dan farkı neydi? Maynard'ın arkasından konuşurken ona çaylak dedi ama kendiside bir halt değilki. Ondan üstün olduğu birşey gösterilmedi yani.

Son düzenleme:

MuzluYulafEzmesi

Bartolomeo'dan tek yiyen koramirallerden bir cacık olmaz. Ne 3'ü :D 20 tanesi Law'a denk değil bunların.

cp9 Lucci'ye baba çeken adamlar bunlar yahu, nasıl 3 koramiralin Law edeceğini düşünüyorsun?

Edit : Ha diyeceksin herkes Maynard değil diye, o zaman bende şunu diyorum, Bastille denen armudun Maynard'dan farkı neydi? Maynard'ın arkasından konuşurken ona çaylak dedi ama kendiside bir halt değilki. Ondan üstün olduğu birşey gösterilmedi yani.
3 Koramiralin bir araya geldiğinde Law'ı yenebileceğini düşünmüyorum ki :D '' Keşke Koramiraller 3 Koramiral = Trafalgar D. Water Law eşitliğini sağlayacak kadar güçlü olsalardı . Maalesef çok güçsüzler '' diyorum . Seri için daha iyi olurdu bence . :ehe:

3 Koramiralin bir araya geldiğinde Law'ı yenebileceğini düşünmüyorum ki :D '' Keşke Koramiraller 3 Koramiral = Trafalgar D. Water Law eşitliğini sağlayacak kadar güçlü olsalardı . Maalesef çok güçsüzler '' diyorum . Seri için daha iyi olurdu bence . :ehe:
Seride Rear Admiral Coby, Lawun olaylarini engelliyor sen koramiral diyorsun :artiz: Buyutmeyin bu adamı bu kadar

Koramirallerin içinde amiralliğe yükselecek bir bayan vardı marijoeste görmüştük. Ayrıca garp da bir koramiral. Tsuru'nun efsanelerden olduğu söyleniyor.
Onlar Askere Alımla geldi diye biliyorm Fujitora gibi.Amiral adaylığına sahiplerdi herhalde.En azından güçlü Koramiraller göreceğiz.

Garp'ı sayma adam zamanında Zirve'de idi.Tsuru'dan çok umudum vardı.Roger'ın Denizci'ye Garp ve Sengoku gibileri getirin derken oraya bi Tsuru koymasını isterdim.Bu sayede kalitesiz bir şekilde ortaya kadınları toplayıp Marvel'daki gibi biz ''kadınız güçlüyüz'' dercesine bir izlenim vermekten çok kaliteli bir şekilde arkadan ''bu seride güçlü kadınlar da var'' izlenimini güzel olurdu.Konuyu biraz farklı bir yere çektim ama içimden geldi :flaugh::flaugh:.Gençliğinde güçlü gözüküyordu ama o kadar değilmiş.Ama kendisi Büyük Danışman olarak görev yapıyor aynı zamanda.:sapkali::sapkali::sapkali:Normalde kadın karakterlere nedense çok bağlanmam ama Tsuru gerçekten karizmatik bir kişilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık