Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

86. Oscar Ödül Töreni (2014)

Roronoa Zoro

Rust karakterini ne kadar seviyorsam oyuncusundan o kadar kıl kapıyorum, ama hakikaten Matthew hakketmişti. Leo'ya üzülmemek elde değil. Asıl saçmalık Gravity'nin 7 ödül alması.

Rust karakterini ne kadar seviyorsam oyuncusundan o kadar kıl kapıyorum, ama hakikaten Matthew hakketmişti. Leo'ya üzülmemek elde değil. Asıl saçmalık Gravity'nin 7 ödül alması.
en iyi yönetmen ve belki kurgu dışında aldığı ödüller gayet normal aslında. Ki bu iki ödülde de diğerlerinden aşağı kalır yanı yok ama bence almamalıydı en iyi yönetmen ödülünü tabi.

Roronoa Zoro

en iyi yönetmen ve belki kurgu dışında aldığı ödüller gayet normal aslında. Ki bu iki ödülde de diğerlerinden aşağı kalır yanı yok ama bence almamalıydı en iyi yönetmen ödülünü tabi.
Geri kalan her şeyi geçtim; 12 Years a slave aldı Oscar'ı. Bunun hiç bi' açıklaması yok.
Edward Norton mesela, adamın daha Oscar'ı yok. Nasıl olur lan bu?
American History X
25th Hour
Primal Fear
Fight Club
Şuradaki oyunculukların en az 3'ü oscarı hakketmişti. American History X'teki performansı Top 10'e girer.
Edit: American History X'e şimdi baktım da, ödül dahi almamış.
Neden? Çünkü "white guilt" işlemediği için. Irkçılığı nedensel olarak işlediği için.

Dün feci üşengeçliğim tuttuğu için bu başlığa yorum yapmadım. Gerçi töreni de izlemedim, o nedenle ilk mesajda yazanların üzerine ekleyebileceğim pek fazla bir şey yok. 20'de 15 tutturarak ortalama bir başarı sergiledim sanırım :D. Tahminlerimde de görülebileceği üzere En İyi Erkek Oyuncu Oscarı'nın Leo'ya gideceğini düşünüyordum; ama bu sefer de olmadı maalesef. Neyse, yapacak bir şey yok, umarım Akademi'ye inat daha iyi performanslarla uzun yıllar karşımıza çıkmaya devam eder. Şu da dursun buralarda :D :
[YOUTUBE]hC0atjzyFxk[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık