Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle şunu söyleyeyim. Bölüm mükemmeldi. Shanks falan olaylara girmişsiniz gözümde değeri yok diye de. Arkadaşlar o kadar kolay olmuyor o işler bence. Mesela Shogun+Kaidonun gücünü biliyormuyuz? Yani odeni ikisi öldürmüş diye odene de laf soyleyemeyiz sözgelimi shogun mihawk seviyesi olsa mihawk+shanks kaidodan dalak dolması yapar öyle düşünebilirsiniz. Bu arada kötüye basanlar banlanmasın mı artık? Bir amaçları yok akıllarınca trolluyorlar

Bölümü hiç beğenmedim gene ağlayan zırlayan bir ton adam 2 3 bilgi için koca bölüm.Şu ana kadar çıkan boş bölümlerden birinde aradan çıkarılırdı bu muhabbet

Silinmiş Üye

Eğer Raftel NW'ün sonunda, NW'ün son adası ve bu 4 Red Poneglpyh'nin kesiştiği noktada ise Poneglpyhlerden 1 tanesinin Red Line üzerinde veya diğer tarafında olması lazım. Oda-sama'nın 4.nün yerini söylememesine, Dof'un kutsallara şantaj yapmasını ve "elimde bilgi var oyuncak ederim hihihihi" triplerini hesaba katarsak 4.nün kutsal ahmakların olduğu yerde çıkma ihtimali yüksek(Kutsalların en üst mevki sahiplerinin kaldığı yeri bilen varsa yeşillendirsin). Zaten East Blue'dan Redline'ı aşıp GL'a girince pusulaların çalışmaması L.Pose kullanılması, GL'dan NW'e girince L.Pose'ların 3 lü olması derken ne kadar ileri gidersek o kadar doğanın dengesinin bozulduğunu gözümüze sokmuştu Oda-sama. Bu saatten sonra Raftel sadece D. lerin girebileceği "Fringe" gibi "hooppp açtım portalı akalım paralel evrene" derse şaşırmam. Yaktın devrelerimi Oda-samaaaa ! :S

adam iyi demiş mesela çok kötüye oy basmış. Bu da böyle bir insan.
@Tyrion dünyadan haberi yokken bölüme sallamaya başlamıştı. Okumamıştır bile.
@Vegeta122133 Buna yorum bile yapmam. :(
Yorum yapmam derken bile yorum yapmış oluyosun.
Neyse engellemeye gelince engellemeden önce forum kurallarını deseydin engellemeye gerek kalmazdı bir sefer ,yani engellemen bile senin momomosuke yapısında oldugu gösterdi sadece,
Neyse asıl yaptıgım raftel teorisine degilde herkes bi yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bölümü begenmemem yüzünden bana sarmış.
Buda gösteriyorki forumun kendine çeki düzen vermesi gerekiyo,ha belki anlamayan olur BU BİR ÖZ ELEŞTİRİDİR. (@amaneden bu yazdıklarım yüzünden beni engelleyeceksen yine bu senin acziyetini ve momonosuke yapını gösterir sadece)

Allam ağlamak istiyorum. :( Ne efsane bölüm olmuş, yıllarca unutulmaz bu. :( Verilen bilgiler bitti dedikçe yenisi geldi, geldi de geldi. Hem de yıllardır beklediğimiz bilgiler. Bir bölümde bu kadar şey beni benden aldı. :(

Diyor ki Oden Kaidou ve Shogun tarafından idam edilmiş. Oden Roger'ın tayfadan olduğu için Kaidou bilgi almak için işkence etmiş ama Oden hiçbir şey söylememiş. Herhangi bir vs belirtisi yok bana kalırsa. Kaidou Shogun'un aklına girmiş olabilir. Bir şeyler vaadetmiştir falan. Roger bile olsa bence Shogun+Kaidou alamaz o yüzden üçlü bir vs ihtimali bana saçma geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık