Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kodumu çöplerindeki bu afra tafra ne ya lan sen kimsin ******* bir çöp kafa atıyor diğeri uuu beybi şanslısın seni dövmedik tarzı bir şey diyor ulan sen kimsin nesin çapın ne Allah'ın minki. Şu lanet sahneler bir kere de yaşanmasın anasını satayım Luffy tükürüğünde boğacağı adamlara bir kerecik olsun bunu hissettirsin. Hadi onu geç iki sıçan bizimkilerin önünü kesip arkadaşlarınızın ölü bedeni şurada falan diyor bunlar mal gibi bakıyor, o an yapman gereken şey bunların kulaklarından tutup geçmişlerini silip atmak olmalı neyin ne olduğunu zorla öğrenmek olmalı. Yalandan eeeeeeeee leyip bir şey olmaz yaa Sanji yanlarında hem deyip fan service diyaloglar kasmayacaksın iki dakika hakinizin adamı olun lan. Tek tesellim şu Jack denen dallamanın adının geçmesi Luffy bunu da bi güzel döver üstüne Weeble'ı veya Wano'dan güçlü bir elemanı dövdümü tamamdır.

Kodumu çöplerindeki bu afra tafra ne ya lan sen kimsin ******* bir çöp kafa atıyor diğeri uuu beybi şanslısın seni dövmedik tarzı bir şey diyor ulan sen kimsin nesin çapın ne Allah'ın minki. Şu lanet sahneler bir kere de yaşanmasın anasını satayım Luffy tükürüğünde boğacağı adamlara bir kerecik olsun bunu hissettirsin. Hadi onu geç iki sıçan bizimkilerin önünü kesip arkadaşlarınızın ölü bedeni şurada falan diyor bunlar mal gibi bakıyor, o an yapman gereken şey bunların kulaklarından tutup geçmişlerini silip atmak olmalı neyin ne olduğunu zorla öğrenmek olmalı. Yalandan eeeeeeeee leyip bir şey olmaz yaa Sanji yanlarında hem deyip fan service diyaloglar kasmayacaksın iki dakika hakinizin adamı olun lan. Tek tesellim şu Jack denen dallamanın adının geçmesi Luffy bunu da bi güzel döver üstüne Weeble'ı veya Wano'dan güçlü bir elemanı dövdümü tamamdır.
Aksi mümkün mü ki zaten ? :(

Jackin bir şekilde bu adayla ilgili olduğu bariz belliydi , demek adanın üstünden geçmiş.
Jack'in Denizci savaşından sağ kurtulacağı da belli gibi sanki , bu adaya Dofla gelecek demiştim inşallah tutar.

Luffy ile Jakku kapışırsa ortalık yıkılır.

Yonkou'nun as adamlarındna biri arc bossu olursa güzel olur.(Jack)

Katılıyorum.

Luffy tüm yonkouları yenecek. Hükümeti devirecek. Roger'ı falan aşacak o güçte olacak.
Sonrasında bir adaya gidecekler oradaki çöpten ayarı yiyecek. Cidden sıktı yani.
Haklısın.

Fanlar böyledirler Marco'suz yaşayamaz ölürler :)

Yüzüysel bakmıyorum.Dof indikten sonra ne kadar kişi gözüktü.Bunlardan biri de Marco olsaydı benim için çok iyi olurdu.Olmadığı içinde çok kötüye bastım.Yoksa böyle sıkıcı bölümler hep olacak.Arc başı,ortası ve sonunda.Her zaman olabilir.Ben sadece Marco gözükene kadar çok kötüye oy vermeye karar verdim.Yoksa o gözüktükten sonra benzer bölüme iyi filan verebilirim :)
Benim yolumdan gidiyorsun sonunu iyi görmüyorum. :(

Bu minkler nasıl böyle güçlü olabiliyor? Doğuştan mı böyleler. 1000 Yıldır kimsenin uğramadığı ada da güçlü olmak için sebep olmaz. Law'ın tayfa keşke ölseymiş, bizim tayfaya gelirdi. Zaten tek yemekten başka bir işe yaramamışlar. Law da adamlarını bildiğinden Shichi olup fırsat beklemeye başlamış.

Yeni dünyanın cehennem olduğunu yavaş yavaş göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık