Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurgu diyelim de bu bir eksiklik hissettiriyor.
Hadi onu geçelim tüm ada kafesi itiyor ve sadece 1 anlığına durdurabiliyor. Bu adam kafes ipi ile niye saldırmıyor diye sorarlar.O ipi sadece kafese mi kullanabiliyor? Her türlü bug yaptı Dofy'nin meyvesini. Bu meyveyi bu kadar uçurmayacaktı. Heyecanı başka türlü de sağlayabilirdi.
Böyle imba bir meyvenin kullanıcısının önemli olduğunu savunuyorsun hala. Usopp bile daha iyi kullanırdı, tek eksiği dayanıklılığı olurdu.

Oda'nın bizi yediğini düşünüyorum.
Geç onu şimdi. Mangada gördüğümüz bişiyi soruyorum sana. Sanırım sen göremedin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bulabilir daha iyi kullanabilir peki bize bunu nasıl göstereceksin? Bilinen Luffy'den daha güçlü birini göstererek mi? Bu yaftalar yetersiz.
Bulmasında değilim. İş iradeye kalmadan g4'de güle oynaya katlayacak donanımda adamlar var. Oda'nın kafasına silah tutup meyveyi başkasına verdirtte bi' bakalım diyecek halim yok. Sen bana göster o zaman niye kullanamasın?

Kurgu diyelim de bu bir eksiklik hissettiriyor.
Hadi onu geçelim tüm ada kafesi itiyor ve sadece 1 anlığına durdurabiliyor. Bu adam kafes ipi ile niye saldırmıyor diye sorarlar.O ipi sadece kafese mi kullanabiliyor? Her türlü bug yaptı Dofy'nin meyvesini. Bu meyveyi bu kadar uçurmayacaktı. Heyecanı başka türlü de sağlayabilirdi.
Kafes ipi ile kimi hedef almak isteyebilir ki kafesi kullanmasında tek bir neden var.

Bulmasında değilim. İş iradeye kalmadan g4'de güle oynaya katlayacak donanımda adamlar var. Oda'nın kafasına silah tutup meyveyi başkasına verdirtte bi' bakalım diyecek halim yok. Sen bana göster o zaman niye kullanamasın?
Bu iddiaların aksi ispatlanmadıkça sonuca ulaştırmayacak. Basit olarak şöyle denilebilir; one piece evreninde varolmuş herkesin bu meyveyi yemesi ve göstereceği gelişim izlenmeli ve kimde nasıl bir etki yapacak görülmeli veya böyle değil şu adam bunları bunları yapar bu meyve ile diyorsan göster, aksi halde daha fazla iddia etme.

Kafes ipi ile kimi hedef almak isteyebilir ki kafesi kullanmasında tek bir neden var.

Bu iddiaların aksi ispatlanmadıkça sonuca ulaştırmayacak. Basit olarak şöyle denilebilir; one piece evreninde varolmuş herkesin bu meyveyi yemesi ve göstereceği gelişim izlenmeli ve kimde nasıl bir etki yapacak görülmeli veya böyle değil şu adam bunları bunları yapar bu meyve ile diyorsan göster aksi halde daha fazla iddia etme.
Sen olabilitesi yüksek bir şeyi olmaz diye iddia etme. Gözlemlemesinde değilim. Luffy'den haki olarak, kondisyon olarak, dayanıklılık olarak üst birine ver. Abi şöyle şöyle teknik var böyle yapacan de iki egzersiz yapar g4'de belki 10 gün kapışır. Sabo'nun mera mera yiyip şov yapması gibi bu. Bu uzayacak anlaşılan neyse

Sen olabilitesi yüksek bir şeyi olmaz diye iddia etme. Gözlemlemesinde değilim. Luffy'den haki olarak, kondisyon olarak, dayanıklılık olarak üst birine ver. Abi şöyle şöyle teknik var böyle yapacan de iki egzersiz yapar g4'de belki 10 gün kapışır. Sabo'nun mera mera yiyip şov yapması gibi bu. Bu uzayacak anlaşılan neyse
Ben en başta olabilir ve daha iyi kullanabilen biri çıkabilir dedim. Sen bu kısımda takılmakta ısrarcısın. Birine meyveyi vereceğiz şöyle yaparsan g2 olur şöyle yaparsan g3 olur diye anlatacağız öyle mi :( Bu kısımda nerde Luffy'nin katkısı? Bize bu teknikleri gösteren kişi doğal olarak o olduğu için bir başkası vakti zamanında yese. Biz bunları göremezdik. Sen meyveyi heba ettiğini söyledin. G4le 10 gün savaşsın dedin. Bence kapamasın NW boyunca yada ölene kadar. Yoksa meyveyi heba eder. Hatta dresrosaya girseydi seke seke 4 saat yumruklasaydı Doflamingo'yu biterdi arc ilk bölümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık