Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok pis çakıyor. Rakiplerine şimdiden kolay gelsin başka söze gerek yok.
Ve Dofa hela olsun yine Luffy g4 açtırmak zorunda bıraktı.
Ama ne çakıyor be :D
Bu saldırı şeklinin ''gatling'' versiyonu çıkarsa ahahahahhahahahahah :ehe:

Rayleigh G4 formundaki king Kong'a ne oldu? Çok handikaplı bir güç , yeni bir çözüm üretmelisin dediğine göre mükemmel form G4 gelmiştir artık. Meyveyi uyandırırsa mükemmelleştirir sanırım artık.
G4 Luffy >>> Doflamingo'nun her hali :oleyo2:

Şimdi yine Dof Luffy'den güçlücüler gelir. Bu sefer bitti herhalde gözlükte kırıldı daha kalkarsa artık başka bir şey diyemicem. Bizim oğlan g3'ke kombinlemiş g4'ü e g2 g3 ve g5'üde kombinler o zaman bu. Yanlız ne geçirmiş be içimin yağları eridi resmen. Yanlız illa Luffy'e zarar gördürcek. Aslında çizik bile almadan bitirirdi de neyse uzatmış orasını. Neyse artık sonucu almışızdır umarım gözlükte kırıldığına göre. Haftaya Sanji falan gösteririlir mi ki dersin?
Yanlız bir şey daha var çoğu bölümü olayı herkes tahmin ediyor okuyorum burda pat dedikleri oluyor biraz daha az tahmin edilebilir bölümler gelse bizi şaşırtsa çok iyi olacak.

Bir de şu gorilla yazan resim yeni arcı mı simgeliyor Zou'yu diye düşünmedim değil.

Şimdi yine Dof Luffy'den güçlücüler gelir. Bu sefer bitti herhalde gözlükte kırıldı daha kalkarsa artık başka bir şey diyemicem. Bizim oğlan g3'ke kombinlemiş g4'ü e g2 g3 ve g5'üde kombinler o zaman bu. Yanlız ne geçirmiş be içimin yağları eridi resmen. Yanlız illa Luffy'e zarar gördürcek. Aslında çizik bile almadan bitirirdi de neyse uzatmış orasını. Neyse artık sonucu almışızdır umarım gözlükte kırıldığına göre. Haftaya Sanji falan gösteririlir mi ki dersin?
Yanlız bir şey daha var çoğu bölümü olayı herkes tahmin ediyor okuyorum burda pat dedikleri oluyor biraz daha az tahmin edilebilir bölümler gelse bizi şaşırtsa çok iyi olacak.

Bir de şu gorilla yazan resim yeni arcı mı simgeliyor Zou'yu diye düşünmedim değil.
Yok o çok çok önce çıkmış bir şey, şöyle buyur; http://onepiece.wikia.com/wiki/One_Piece_Color_Walk_6_Gorilla

Roronoa Zoro

Yalnız kafasını dümdüz etmiş o yumrukla, bayağı param parça etmiş. HAHAHAHA.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık