Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya zaten bende ayaklarıyla dövsün demiyorum ki, şu iplerden kurtulsun yeter, şimdiye kadar kimleri kimleri dövdü 2 parça ipten kurtaramıyor mu kendini, ayrıca bak sende diyorsun 4-5 haftaya iman power gelir diye, 1 haftalık olayı bu adam niye 5 haftaya yayarak anlatıyor benim söylemeye çalıştığım bu.
Para Para Para...

Saçma Saçma Saçma...
:)

Bana kalırsa asıl arkasından çok büyük paralar dönen bir şeyin bilinçli olarak uzatılmadığını düşünmek mantıksız olur:).Hatta ben editör olsam bu yönden teşvik ederdim.Bu bütün shounenlerin ortak sorunu zaten:).Misal Feng Shen Ji gibi bölümler dolu dolu olmuyor hiç.Olması için bir sebepte yok sonuç olarak bu işten adamlar para kazanıyorlar.

10 senede bitebilrcek hikaye 20 sene sürecek.Gelecek olan para meblağı epey fazla:)

:)

Bana kalırsa asıl arkasından çok büyük paralar dönen bir şeyin bilinçli olarak uzatılmadığını düşünmek mantıksız olur:).Hatta ben editör olsam bu yönden teşvik ederdim.Bu bütün shounenlerin ortak sorunu zaten:).Misal Feng Shen Ji gibi bölümler dolu dolu olmuyor hiç.Olması için bir sebepte yok sonuç olarak bu işten adamlar para kazanıyorlar.

10 senede bitebilrcek hikaye 20 sene sürecek.Gelecek olan para meblağı epey fazla:)
Hocam tamam para kazanıyor da, adam zaten 1993'den beri miydi 1997'den beri miydi neydi bu seriyi devam ettiriyor zaten, 20 yıldır devam ediyor seri ve adam bir iki sene kadar önce daha işin yarısındayız demişti. Malzeme yok para kazanmak için uzatıyor da diyemeyiz ki, adamın önünde 15-20 yıllık iş var hala. Bu nasıl bir para hırsı böyle :S

Roronoa Zoro

Ya zaten bende ayaklarıyla dövsün demiyorum ki, şu iplerden kurtulsun yeter, şimdiye kadar kimleri kimleri dövdü 2 parça ipten kurtaramıyor mu kendini, ayrıca bak sende diyorsun 4-5 haftaya iman power gelir diye, 1 haftalık olayı bu adam niye 5 haftaya yayarak anlatıyor benim söylemeye çalıştığım bu.
Kardeşim yazdıklarının %90 ına katılıyorum. Ancak katılmadığım %10 luk kısmı oluşturan yer, Luffy'nin şu anda içinde olduğu durum. Bu olması gerek hacı. Çünkü yukarda Law var. Law'ın da Mingo'yla bir hesabı var. Law hem Mingo'dan intikam almaya çalışırken hem de Mingo'yu yıpratıyor. Şu an Luffy'i direkt olarak Mingo karşısına çıkarmak demek, Oda'nın oluşturduğu flashbacki hiçe saymak demek. Law'ın geçmişini es geçmek demek. Diğer saydığın şeylerde çok haklısın ancak, bu sahne için geçerli değil bence bu.

Hocam tamam para kazanıyor da, adam zaten 1993'den beri miydi 1997'den beri miydi neydi bu seriyi devam ettiriyor zaten, 20 yıldır devam ediyor seri ve adam bir iki sene kadar önce daha işin yarısındayız demişti. Malzeme yok para kazanmak için uzatıyor da diyemeyiz ki, adamın önünde 15-20 yıllık iş var hala. Bu nasıl bir para hırsı böyle :S
İnsanların hırslarının bir sınırı yoktur bence

Graykhan

O Luffy nin bir türlü kurtulamadı dediğiniz ipler belki kuş kafesini yaptığı meteor dayanan ve kesen iplerden olabilir kim bilir : ) E.oda herşeyi açıklayabilir arkadaşlar

Biz haftalardan beri beklediğimiz için bu kadar uzun zaman geçmiş gibi gelsede orada geçen zaman 30sn den fazla değil bir iki laf söylediler 2 atak yaptılar hızlıca başka ne oldu ki sen onu animede gör birde o ip olayını sakız gibi uzatırlarda uzatırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık