Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 760 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olur mu Dof paketledi ikisini de :D Luffy mümkünatı yok yenemez Dof'u :D
Diğerleri içinde aynısı geçerliydi sakin olun gençler çok önemli bir fb geliyor onun bitmesi lazım gerçek dövüş ondan sonra başlar ayrıca Dof hakkaten kutsal malları yok etmek istiyorsa sempati duyarım en olmadı saygı duyarım böyle amacı olan bi karakterin her daim önemli yeri olur seride

Oda Sabo'ya değil tayfaya prim yaptırması lazım. Sabo'ya zaten arenayı yıktırıp Karasakal'ın ve Mingo'nun adamlarına karşı ezici üstünlüğüyle şeklini yaptırdı. Üstüne bir de Fujitora'nın karşısına dikti. Gerçi en son oturuyordu yerde ama olsun :) Tayfaya oynaması lazım ki 2 sene sonra neler yapabileceklerini görmüş olalım. Hem de yeni dünyada ses getirmesi lazım bu adamların hepsinin. Bakalım nolacak. Vaziyet fena ama :D
Luffy"nin yerde olmasının sebebi zaten kendisinin 2,karşısındakinin 20 yıllık korsan olması.Tecrübe eksikliği var Luffy"de.

Ne demiş BB reyis.O yüzden Sabo yardım eder dedim.

Zirveyi arıyorsan, sadece yumruklarının seni götüremeyeceği dövüşler bulacaksın !

Olaya bak ya arkadaş madem Ejderleri yok etmek istiyorsun neden onlara köle satıyorsun ? neden WG'nin adamı oldun [ Schibukai ]
saçma olmuş :hoo:

Olum bayağı önemli bi bölümmüş la bu Fuji'nin Luffy fanlığı, Dof'un veletken yaşadıkları amacı falan Law'ın minik fbsi hiç ilgi çekici gelmiyor şuanda bana açıkcası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık